Результативність участі у Всеукраїнських та обласних виставках, конкурсах та змаганнях
За 2014-2015 навчальний рік вихованці РЦТСТУМ взяли участь у 49 Всеукраїнських та обласних масових заходах і вибороли 108 призових місць.
Вихованці гуртка «Судно- та автомоделювання» (керівник Василенко В.В.) (Шпитко Анатолій, Павлюк Олександр, Павлюк Віктор, Звольська Катерина, Степанюк Руслана - учні Суслівської школи; Загрива Діана, Самохін Едуард та Копчук Ольга - учні Стрієвської школи; Василенко Олег, Лібега Альона, Захарова Наталія – вихованці РЦТСТУМ) вибороли 15 призових місць.
Кращі вихованці гуртка «Фітодизайн» (керівник Ляхович З.М., яка посіла І місце в обласному конкурсі на кращу методичну розробку): Ляхович Ірина, Мельник Тетяна, Матвійчук Вікторія, Герасимчук Леся, Кравчук Сніжана (Киянська ЗОШ І-ІІІ ст.), Деюн Анастасія (Токарівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Домашенко Крістіна (Несолонська ЗОШ І-ІІІ ст.). Вони вибороли 20 призових місць.
Учениці Пилиповицької – Яворська Лідія, Дереженко Руслана, Чернецька Яна, Бойко Вікторія та Чижівської шкіл Масан Софія (керівник Данюк В.В.) – вибороли 9 призових місць (гурток «В’язання»);
Сімчук Анастасія (учениця Пилиповицької ЗОШ) та Ящишина Тетяна (учениця Майстрівської ЗОШ) (керівник Рожкова З.В.) – вибороли 3 призових місця (гурток «Початкове моделювання»).
На обласному фестивалі-конкурсі вокального мистецтва «Кришталеві нотки» переможцями стали:
• Медецька Юлія – учениця 10 класу Токарівської ЗОШ І-ІІІ ст. - І місце;
• Котвіцька Ангеліна – учениця 9 класу Варварівської ЗОШ І-ІІ ст. - І місце;
• Омельчук Аліна – учениця 3 класу Киянської ЗОШ І-ІІІ ст. - ІІ та ІІІ місця;
• Редька Тетяна - учениця 8 класу Дідовицької ЗОШ І-ІІ ст. - ІІІ місце.
На Всеукраїнському конкурсі «Розкрилля душі», присвяченому 85-річчю від дня народження Ліни Костенко, ІІІ місце посіла учениця 11 класу Повчинської ЗОШ І-ІІІ ст. Нюкало Альона (вчитель Ткачук Т.А.).
На обласному конкурсі-змаганні юних фотолюбителів ІІІ місце посіла учениця 6 класу Городницької ЗОШ І-ІІІ ст. Шнайдер Тетяна (керівник гуртка Маруш С.В.).
Абсолютним переможцем конкурсу на краще володіння персональним комп’ютером став учень 7 класу Городницької ЗОШ І-ІІІ ст. Косуха Олександр та ІІ місце посіла учениця 10 класу Городницької ЗОШ І-ІІІ ст. Захарчук Ірина (керівник гуртка Майстренко Г.В.).
Загальнокомандні результати команд району в обласних фестивалях, конкурсах, змаганнях 2014-15 н.р.
(серед 28 міст і районів області):
- виставка-конкурс «Поліські візерунки» - 2 місце,
- виставка-конкурс «Зимова казка» – 2 місце,
- заочний конкурс дитячого малюнку-2015 – 2 місце,
- виставка конкурс «Моделювання одягу» – 2 місце,
- конкурс-змагання трасових моделей – 2 місце,
- початкове технічне моделювання – 2 місце,
- виставка-конкурс «Іграшковий дивосвіт» – 2 місце,
- змагання із судномодельного спорту – 2 місце,
- спартакіада з найпростіших авіа-, авто- та судномоделей – 3 загальне місце
(судномоделі – 1 місце, автомоделі – 2 місце, авіамоделі – 11 місце)
- виставка-конкурс «Водний транспорт» - 3 місце,
- виставка-конкурс «Наземний транспорт та спеціальна техніка» - 3 місце,
- виставка-конкурс «Чарівна нитка» – 3 місце,
- фестиваль-конкурс «Кришталеві нотки» в номінації «Естрадна пісня» – 3 місце,
- виставка-конкурс «Космічні фантазії» – 4 місце,
- виставка-конкурс «Великодні писанки» – 4 місце,
- виставка-змагання юних фотоаматорів – 4 місце,
- виставка-конкурс «Паперовий світ» - 5 місце,
- конкурс на краще володіння персональним комп’ютером – 5 місце,
- конкурс з Web-дизайну «Шкільний сайт» - 5 місце,
- заочний літературний конкурс «Крізь терни до зірок» – 5 місце,
- конкурс-змагання з судномоделювання – 5 місце,
- конкурс-змагання з ракетомодельного спорту – 5 місце,
- виставка-конкурс «Веселковий дивосвіт» - 6 місце,
- фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я» – 6 місце,
- конкурс на кращу науково-методичну розробку з питань позашкільної освіти з науково-технічного напрямку – 7 місце,
- виставка конкурс «Стендове технічне моделювання» - 7 місце,
- конкурс «Мирний космос» - 8 місце,
- конкурс-змагання з початкового технічного моделювання – 9 місце,
- фестиваль-конкурс вокального мистецтва «Кришталеві нотки» (естрадний спів) – 10 місце,
- фестиваль-конкурс вокального мистецтва «Кришталеві нотки» (народний спів) – 10 місце,
- конкурс програм для ПЕОМ – 10 місце,
- конкурс юних фотоаматорів – 11 місце,
- конкурс «Літературна майстерня» – 13 місце,
- заочний літературний конкурс «Розкрилля душі» – 17 місце.
Сторінка 1
|