Отримуйте всі актуальні новини на ваш e-mail

Головна » 2017 » Лютий » 10 » Баскетбольні баталії
15:44
Баскетбольні баталії

Команди дівчат Киківської, Красилівської, Косенівської, Суслівської, Чижівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Слободороманівської гімназії розіграли звання чемпіона району з баскетболу 2017 року.

Змагання у групах проводились по колу. Підтвердили свій чемпіонський статус багаторазові чемпіони району – баскетболістки Чижівської школи (вчитель Шевчук О.П., керівник гуртка Соколова З.О.). Команда у складі Мазуркевич Дарини, Черниш Дар’ї, Скочко Наталії, Вітюк Анастасії, Монжури Ірини, Шевчук Анжели, Ратушнюк Лесі, Осіпчук Вікторії, Скидан Вероніки, Трофимчук Карини обіграли суперниць по групі з Киківської (26 : 4) і Косенівської (21 : 0) шкіл.

В іншій групі І місце посіли слободороманівські гімназистки (вчитель Павлюк Ю.М.), які перемогли ровесниць з Суслівської (5 : 0) та Красилівської (3 : 0) шкіл.

У фіналі перемогу святкували більш досвідченіші школярки Чижівської ЗОШ (10 : 4).

Зустріч за ІІІ місце між командами Суслівської та Киківської шкіл закінчилась перемогою суслівських дівчат (вчитель Іляхов В.Ф.) з рахунком (8 : 6).

Кращим нападником турніру стала Черниш Дар’я, яка  принесла команді 28 залікових балів.

У юнаків першість району розіграли команди Городницької, Киківської, Колодянської, Косенівської, Красилівської, Новороманівської, Суслівської, Чижівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Слободороманівської гімназії.

Переможці в групах юнаки: Киківської, Городницької шкіл та Слободороманівської гімназії зустрілись у фіналі і розіграли 1-3 місця.

Потужно провела фінальні ігри команда Городницької ЗОШ (вчитель Ксенз О.А.) у складі Нагірняка Антона, Клима Олега, Ксенза Владислава, Глушка Владислава, Пашкевича Володимира, Войцехівського Вадима, Тітарева Владислава, Чернатевича Артема, Кордиша Миколи. Вони послідовно обіграли збірні Слободороманівської гімназії (вчитель Павлюк Ю.М.)  20 : 2 та Киківської школи (вчитель Подоляк О.М.) 10 : 2. Зустріч між слободороманівськими гімназистами  та киківськими школярами закінчилась перемогою гімназистів 10 : 4.

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами та грошовими винагородами.

Категорія: Спорт | Переглядів: 738 | Додав: Кира | Рейтинг: 3.3/3