Вітаю Вас Гість | RSS              Головна Проблеми з мережею - Форум Реєстрація Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Проблеми, які стосуються комп'ютерного класу та їх вирішення » Проблеми з мережею » Проблеми з мережею
Проблеми з мережею
osvita-novogДата: Четвер, 10.12.2009, 13:26 | Сообщение # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 18
У Вас є проблеми з локальною мережею, не можете налаштувати? Тоді ставте свої запитання, а ми будемо намагатися на них відповісти!

Я бы изменил мир, но Бог не дает исходников...
 
ГістьДата: Середа, 20.01.2010, 12:47 | Сообщение # 2
Група: Гості






У Вас
В мене у мережі з 6 компютерів одного іноді не "бачать" інші, хоча він всіх бачить.Може бути так - один його бачить, інщий - ні. В чому може бути проблема - в кабелі чи в програмах, і як її усунути? При продзвоні мережі несправності не виникає.
 
Max7Дата: Середа, 20.01.2010, 13:10 | Сообщение # 3
адмін
Група: Адміністратори
Повідомлень: 34
Якщо при продзвоні мережі несправності немає, тоді це проблема не в кабелі. Спробуйте змінити IP адреси на всіх комп'ютерах та подивіться щоб робоча група була однакова.

Никогда не делайте ничего правильно с первого раза, иначе никто потом не оценит, как это было сложно.
 
ГістьДата: Неділя, 14.07.2013, 13:58 | Сообщение # 4
Група: Гості






У Вас
Така проблема,зєдную два компа через локал.мережу нібито все працює,підключено проходить 2-3хв і їх розєднює,пише мережевий кабель не підключений,потім знову підключається ,і так весь час!!!!допоможіть вирішити таку проблему!!!
 
osvita-novogДата: Середа, 06.11.2013, 13:59 | Сообщение # 5
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 18
У Вас проблема в самому кабелі!

Я бы изменил мир, но Бог не дает исходников...
 
Форум » Проблеми, які стосуються комп'ютерного класу та їх вирішення » Проблеми з мережею » Проблеми з мережею
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Відділ освіти Новоград-Волинської районної державної адміністрації ©2009-2024


Адміністратор сайту - Ткачук Максим Анатолійович
Хостинг від uCoz