Отримуйте всі актуальні новини на ваш e-mail

Головна » 2011 » Жовтень » 21 » Чемпіони району - 2011 року
14:18
Чемпіони району - 2011 року

4 кращих команди-переможці півфінальних турнірів юні футболісти Городницької, Новороманівської, Повчинської та Ярунської шкіл зібрались на шкільному стадіоні с. Пилиповичі, щоб визначити чемпіонів та призерів району з футболу серед школярів ЗОШ І-ІІІ ступенів.

В зустрічі за ІІІ місце взяли участь школярі Новороманівської (вч. Нюкало Ф.С.) та Ярунської ЗОШ (вч. Горблюк В.В.). Більш активно розпочали зустріч учні Ярунської ЗОШ І-ІІІ ступенів, які створили ряд гольових моментів та повели в рахунку. Але наприкінці зустрічі в одній з контратак нападнику з Новороманівської школи вдалося зрівняти рахунок. Пенальті влучніше пробили футболісти Новороманівської ЗОШ та посіли ІІІ місце.

В головному фіналі зустрілись збірні Городницької (тр. Білий В.П.) та Повчинської ЗОШ (кер.команди Нечипорчук А.М.).

Гостра, напружена боротьба точилася на протязі всієї гри. На м’яч, забитий в першому таймі футболістами з Городниці, Повчинські юнаки відповіли забитим м’ячем у другому таймі. Зустріч добігала до нічийного завершення, але в одній з останніх атак нападника Городницької команди з недозволеним прийомом в межах штрафного майданчика зупинили захисники Повчинської школи.

Влучно пробивши пенальті футболісти Городницької ЗОШ виграли зустріч (2:1) та стали чемпіонами району 2011 року.

В складі переможців кращими виглядали: Данильчук Олександр, Маліновський Сергій, Тартачний Сергій, Кривицький Дмитро, Онищук Олександр. У команді Повчинської ЗОШ виділялись Михалюк Володимир, Радковський Артем, Ткачук Роман та Кондратюк Микола.

З кращих футболістів команд-призерів сформовано збірну району для участі в обласних змаганнях.

Категорія: Спорт | Переглядів: 1103 | Додав: Кира | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
1 Ігорс
Оце-то так. Повчино у фіналі, школа з 47 учнями (приблизно). Відчувається тренерська робота. До речі, якийсь Михалюк Володимир з Повчино два роки тому закінчив повчинську школу.

2 Кира
Ви не праві, за списаками шкільних контингентів, затверджених сільським головою, Михалюк Володимир, житель села Повчино, 1994 р.н., навчається, на даний момент, у 11 класі Повчинської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.