Вітаю Вас Гість | RSS              Головна Позашкільна освіта Реєстрація Вхід
Меню сайту

План роботи відділу
План роботи відділу на тиждень

План роботи відділу на рік

Перспективний план роботи

Методичні видання


Сайти ЗНЗ району


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Підписка на новини


Підписатись на новини відділу освіти

Отримуйте всі актуальні новини на ваш e-mail
РАЙОННИЙ ЦЕНТР ТВОРЧОСТІ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ
  УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ


 

Переглянути веб-сайт РЦТСТУМ можна за наступною адресою:  http://rctstum-novog.at.ua/

Директор РЦТСТУМ Подкаура Валентина Миколаївна
Електронна адреса Valentina.com.ua@mail.ru
 
Освіта : вища
Педагогічний стаж 19 років
Стаж роботи директором 10 років


 
методист  РЦТСТУМ Ляхович Зінаїда Миколаївна
 
 
Освіта : вища
Педагогічний стаж 26 років
Стаж роботи методистом 10 років
 
Склад працівників:
основних – 11
сумісників – 38
 
 

Центр творчості, спорту та туризму учнівської молоді -  районний позашкільний заклад, діє на виконання Закону України „Про освіту”, Закону України „Про позашкільну освіту”, Концепції національного виховання, Концепції позашкільної освіти й виховання.

 

РЦТСТУМ у своїй діяльності керується чинним законодавством України, нормативними документами МОН України та статутом.

 

Забезпеченню потреби особистості дитини у  самореалізації власних можливостей сприяє робота гуртків Районного центру творчості, спорту та туризму учнівської молоді.        У 2015-2016 н.р. позашкільною освітою охоплено 1738 учні – це 37,6 % дітей шкільного віку.

   

Приємно відзначити, що наш позашкільний заклад уже 3 роки поспіль є лідером в області як за активністю участі в обласних конкурсах, так і за досягнутими результатами, займаючи у зведених рейтингах 2-3 місця серед міст і районів області.

Керівники гуртків постійно беруть участь в обласних семінарах за напрямками роботи.

За останні роки було врегульовано питання щодо фінансування позашкільного навчального закладу, що дало змогу суттєво поліпшити  матеріально-технічну та науково-дослідницьку базу.

Педагогічний колектив Центру цілеспрямовано здійснює роботу над розвитком інтелектуальної, емоційної, моральної та духовної сфери виховання особистості, сприяє її професійному самовизначенню, забезпечує потребу у творчій самореалізації.

Одним з найважливіших завдань Центру є підтримка обдарованих дітей. Переможці обласних, Всеукраїнських та Міжнародних змагань у кінці навчального року нагороджуються грамотами та цінними подарунками.

Обласні предметні турніри, Мала академія наук України, конкурси

В РЦТСТУМ на базах загальноосвітніх шкіл працюють гуртки з предметних турнірів: юних математиків, хіміків, географів, біологів, економістів, правознавців, фізиків, винахідників та раціоналізаторів, журналістів, істориків для якісної підготовки участі в обласних турнірах.

Покращили результати участі команди учнів району, які змагались у предметних турнірах. У цьому навчальному році стали призерами вже 4 команди, а саме:

 - юних географів (керівники: Янченко Людмила Валентинівна, вчитель Ярунської ЗОШ І-ІІІ ступенів, та Нагірняк  Ірина Валеріївна, вчитель Городницької ЗОШ  І-ІІІ ступенів);

 - юних винахідників і раціоналізаторів (керівник Шпунтов Віктор Олександрович, вчитель Пилиповицької ЗОШ І-ІІІ ступенів);

- юних фізиків (керівник Борбенчук Людмила Олександрівна, вчитель Городницької ЗОШ  І-ІІІ ступенів);

- юних правознавців (керівник Кондрачук Ольга Анатоліївна, вчитель Городницької ЗОШ  І-ІІІ ступенів).

На базі РЦТСТУМ працює районне територіальне відділення Малої академії наук у наукових відділеннях: літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, мовознавства, хімії та біології, комп’ютерних наук, історії, науки про землю, математики, фізики і астрономії. Вихованці щороку беруть участь в осінній школі Житомирського територіального відділення МАН, яка допомагає підготуватися до захисту наукових робіт.

У районному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України у 2014-2015 н.р. брали участь 15 учасників.

До участі в обласному етапі відповідного конкурсу Житомирського територіального відділення МАН долучилися учні Городницької (2 – мультимедійні системи, українська література), Великомолодьківської (1 – математика), Жолобненської (1 – загальна біологія),  Несолонської (1 – англійська мова), Красилівської (1 – історія  України), Новороманівської (1 – історичне краєзнавство), Суслівської (1 – світова література), Чижівської (1 – фольклористика), Повчинської ЗОШ І-ІІІ ступенів (1 – українська мова), Слободороманівської гімназії (1 – зоологія,ботаніка).

Варто відзначити, що учениця 11 класу Городницької ЗОШ І-ІІІ ступенів Захарчук Ірина та учениця 11 класу Слободороманівської гімназії Морозова Мар’яна  вибороли дипломи ІІІ ступеня, захищаючи науково-дослідницькі роботи МАН України у секціях «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми» відділення комп’ютерних наук (кер. Майстренко Г.В.) і «Зоологія, ботаніка» відділення хімії та біології (кер. Рафальський О.О.).

Фестиваль  «Творча обдарованість»

Традиційним стало проведення в районі фестивалю «Творча обдарованість», метою якого є підтримка переможців Всеукраїнських предметних олімпіад з базових і спеціальних дисциплін, переможців конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України, лідерів спортивних змагань, «перлинок» різноманітних обласних і Всеукраїнських конкурсів та фестивалів.

Щороку близько 100 найталановитіших юних особистостей та їхніх наставників  були відзначені Дипломами управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації, Грамотами та цінними подарунками  відділу освіти в  чотирьох номінаціях:  «Інтелектуал», «Таланти позашкілля», «Ерудити», «Спортивна гордість».

 

Пошук

Календар
«  Червень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Оголошення!


Новини по категоріях
Оголошення [665]
Семінари [130]
Інформатика [8]
Математика [11]
Фізика [14]
Хімія та біологія [22]
Позашкільна робота [204]
Дошкільна освіта [40]
Бібліотека [31]
Спорт [156]
Трудове навчання [12]
Навчально-виховна робота [61]
Українська мова та література [55]
Музичне мистецтво [3]
Початкові класи [38]
Географія, економіка [10]
Історія, правознавство [21]
Вітання [110]
Атестація шкіл та ДНЗ [13]


Перекладач сайту


Корисні сайти
 
 
 
 
 
 
 
 
 


  


Відділ освіти Новоград-Волинської районної державної адміністрації ©2009-2017


Адміністратор сайту - Ткачук Максим Анатолійович
Хостинг від uCoz
Вгору