Якщо ви володієте знанням, дайте іншим
запалити від нього свої світильники.
Томас Фуллер, (англійський філософ і письменник)
Інтеграція України у світовий освітній простір, модернізація національної освіти неможлива без учителя – суб’єкта особистісного та фахового зростання, який постійно оновлює фахові знання, здатний до саморозвитку й самовдосконалення. Сьогодні кожен вчитель нашого району бере на озброєння все найкраще, шукає шляхи реалізації нових педагогічних новацій, інформаційних і комп’ютерних технологій, аби йти в ногу із сучасністю.
В освітян стало доброю справою щорічно проводити обмін кращим досвідом, ділитися досягненнями із упровадження інновацій і методичних розробок у навчально-виховний процес, презентувати здобутки своєї інноваційної діяльності, обговорювати нагальні проблеми й разом шукати ефективні шляхи їх реалізації.
Традиційно, початок ходи нового календарного року розпочинається відкриттям виставки педагогічних надбань «Сучасна освіта Звягельщини».
5 січня 2016 року у великій залі Будинку рад зібрались представники педагогічних колективів із восьми освітніх округів (Городницького, Несолонського, Пилиповицького, Піщівського, Слободороманівського, Суслівського, Чижівського, Ярунського).
![](/Novunu/16rik/01/vist1.jpg)
З вітальними словами до присутніх звернулися: голова районної державної адміністрації Володимир Володимирович Михнюк, начальник відділу освіти Олександр Анатолійович Антипчук, завідуюча методичним центром Ольга Павлівна Сікора.
![](/Novunu/16rik/01/vist3.jpg)
![](/Novunu/16rik/01/vist2.jpg)
![](/Novunu/16rik/01/vist4.jpg)
Олександр Анатолійович вручив Грамоти відділу освіти переможцям районного та учасникам обласного турів Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності «Вчитель року-2016»:
- Лосовській Зої Анатоліївні, вчителю Слободороманівської гімназії в номінації «Математика»,
![](/Novunu/16rik/01/vist5.jpg)
- Кириченко Наталії Вікторівні, вчителю Новороманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів в номінації «Англійська мова»,
![](/Novunu/16rik/01/vist8.jpg)
- Поліщук Аллі Володимирівні, вчителю Городницької ЗОШ І-ІІІ ступенів в номінації «Захист Вітчизни»,
![](/Novunu/16rik/01/vist6.jpg)
- Григорчуку Миколі Леонідовичу, вчителю Пилиповицької ЗОШ І-ІІ ступенів в номінації «Історія»,
![](/Novunu/16rik/01/vist7.jpg)
- Колесник Світлані Миколаївні, вчителю математики Чижівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за кращий учительський блог.
![](/Novunu/16rik/01/vist9.jpg)
У рамках проведення педагогічної виставки цікаво, змістовно та оригінально презентували свої надбання на широкий загал педагогічні колективи із семи загальноосвітніх навчальних закладів:
- Брониківської ЗОШ І-ІІ ступенів (директор Алексєєва О.М., вчитель англійської мови Горшкальова Н.М.),
![](/Novunu/16rik/01/vist10.jpg)
- Стрієвської ЗОШ І-ІІ ступенів (директор Гордійчук В.О., вчителі української мови Запольська Н.М., зарубіжної літератури Кокуть Г.А., географії Бобер Л.І.),
![](/Novunu/16rik/01/vist14.jpg)
- Немильнянської ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель зарубіжної літератури Тимошенко Л.М.),
![](/Novunu/16rik/01/vist12.jpg)
- Слободороманівської гімназії (директор Ващенко О.Г., заступник директора з науково-методичної роботи Савчук Т.А., вчитель біології Рафальський О.О.),
![](/Novunu/16rik/01/vist13.jpg)
- Повчинської ЗОШ І-ІІІ ступенів (заступник директора Гриценко В.І.),
![](/Novunu/16rik/01/vist15.jpg)
- Федорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор Левченко А.К., заступник директора з навчально-виховної роботи Черниш В.М.),
![](/Novunu/16rik/01/vist11.jpg)
- Ярунської ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор Горблюк М.Й., вокальний ансамбль вчителів).
![](/Novunu/16rik/01/vist16.jpg)
Виставка «Сучасна освіта Звягельщини-2016» засвідчила, що започатковані системні реформи у галузі освіти орієнтують навчальні заклади району на піднесення якості навчання через широке використання засобів інформації, впровадження у навчальний процес інноваційних педагогічних технологій, сучасних телекомунікаційних засобів навчання та розвиток наукових досліджень. Успішна реалізація поставлених цілей буде підтвердженням крилатого вислову видатного чеського педагога Яна Амоса Каменського про наше вчительство: «Їм вручено чудову посаду, вище за яку нічого не може бути під цим сонцем. Вічним законом нехай буде: вчити і вчитися всьому через приклади, повчання і застосування на ділі».
|