Вітаю Вас Гість | RSS              Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту

План роботи відділу
План роботи відділу на тиждень

План роботи відділу на рік

Методичні видання


Сайти ЗНЗ району


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Підписка на новини


Підписатись на новини відділу освіти

Отримуйте всі актуальні новини на ваш e-mail




Головна » 2018 » Червень » 8 » Районний фестиваль «Творча обдарованість – 2018»
12:52
Районний фестиваль «Творча обдарованість – 2018»

7 червня у районному Будинку культури с.Ярунь відбувся учнівський фестиваль «Творча обдарованість – 2018».

Фестиваль уже багато років поспіль є справжнім святом для найрозумніших, найкмітливіших, найдопитливіших, найартистичніших учнів нашого району. «Творча обдарованість» - свято вшанування переможців, свято таланту, свято олімпійської надії, на якому відзначають найкращих учнів і вчителів, які гідно представили наш Новоград-Волинський район на обласних предметних олімпіадах, турнірах, обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, обласних виставках, конкурсах, змаганнях та фестивалях.

Серед почесних гостей свята: заступник голови районної державної адміністрації Андрій Васильович Подік та помічник-консультант депутата Житомирської обласної ради Франц Вікторович Весельський.

Гості, привітавши школярів і вчителів зі святом та початком літніх канікул, провели урочисту церемонію нагородження обдарованих учнів району. Кращих із кращих, за сумлінну працю, відмінне навчання та неординарні творчі здібності було відзначено статуетками, дипломами та грамотами.

Цьогоріч відзначення переможців відбулося за чотирма номінаціями: «Інтелектуали року», «Таланти позашкілля», «Перлини року» та «Спортивна гордість».

В номінації «Інтелектуали року» були нагороджені:

  1. Боревич Анна (вчитель Вовк Ю.А.),
  2. Синицька Аліна  (вчитель Ясіневич Г.Й.),
  3. Бобер Наталія (вчитель Марчевська О.О.),
  4. Чайковська Олена (вчитель Ясіневич Г.Й.),
  5. Павлюк Олександр (вчителі Бучинська С.М. та Морозов О.А.),
  6. Горбатюк Вадим (вчитель Шевчик Т.В.), учні Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  7. Матвійчук Артем (вчителі Железняк Л.І. та Процюк М.Д.), учень Киківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  8. Марчук Роман (вчитель Марчук В.Ф.), учень Киянської ЗОШ І-ІІ ступенів;
  9. Чечет Єгор (вчитель Солодкий М.С.),
  10. Дубравська Олена (вчителі Фабрицька О.В. та Саух В.В.), учні Гульської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  11. Новорок Марина (вчитель Черемха М.Р.), учениця Великомолодьківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

В номінації «Таланти позашкілля»:

  1. Кравчук Сніжана,
  2. Мельник Софія, учениці Киянської ЗОШ І-ІІ ступенів,
  3. Переходюк Юлія, учениця Пилиповицької ЗОШ І-ІІІ ступенів,
  4. Мемпель Тарас,
  5. Чернюк Дарина, учні Наталівської ЗОШ І-ІІ ступенів,
  6. Копчук Ольга, учениця Стрієвської ЗОШ І-ІІ ступенів (керівник гуртка Остапчук І.Г.);
  7. Дроздюк Дарина,
  8. Кравець Вадим, учні Пилиповицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник гуртка Рожкова З.В.);
  9. Решетник Андрій,
  10. Солона Тетяна,
  11. Ящук Марина,
  12. Лопатюк Наталія,
  13. Франчук Зоряна,
  14. Євпак Олександра, учні Ярунської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник гуртка Остапко Т.А.);
  15. Правдива Тамара, учениця Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник гуртка Щирський О.П.);
  16. Садигов Рустам,
  17. Звольська Катерина, учні Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів,
  18. Нюкало Іван,
  19. Самохін Едуард,
  20. Тарасюк Іван, учні Стрієвської ЗОШ І-ІІ ступенів (керівник гуртка Василенко В.В.).

Відзначені у номінації «Перлини року»:

  1. Козир Тетяна,
  2. Осіпчук Оксана,
  3. Даша Лобзюк,
  4. Марія Лобзюк, учениці Ярунської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  5. Шелест Валерія,
  6. Ібодов Шахридин, учні Гульської ЗОШ І-ІІІ ступенів, (худ.керівник Саух В.В.);
  7. Пасічник Іванна, учениця Дідовицької ЗОШ І-ІІ ступенів;
  8. Вокальний ансамбль «Співограй» (худ.керівник Марчук В.С.),
  9. Танцювальний колектив «Киківчаночка» (худ.керівник Тимощук О.В.) Киківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

В номінації «Спортивна гордість» нагороди отримали:

  1. Нестерчук  Ігор,
  2. Плисак Олександр,
  3. Боровик Аліна,
  4. Подолянчук Софія,
  5. Бобер Артем,
  6. Рибак Крістіна, учні Гульської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Чечет А.В.);
  7. Букацький Іван,
  8. Матвійчук Наталія, учні Токарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель  Чижевський Ю.П.);
  9. Гриневич Максим,
  10. Лопатюк Вікторія, учні Ярунської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Горблюк В.В.).

Прикрасою свята стали хореографічні та вокальні виступи юних артистів. Дарували чудовий настрій та розважали присутніх: Олена Дубравська, Валерія Шелест, Шахридин Ібодов (Гульська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Тетяна Козир, Оксана Осіпчук (Ярунська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Іванна Пасічник (Дідовицька ЗОШ І-ІІ ступенів), Олександр Павлюк (Суслівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), вокальний ансамбль «Співограй» та танцювальний колектив «Киківчаночка» Киківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Тож, щиро вітаємо всіх учасників фестивалю!

 

 

 

 

Відділ освіти висловлює щиру подяку за надану спонсорську допомогу для проведення фестивалю депутату обласної ради

Ющенку Олександру Миколайовичу!

 

Категорія: Позашкільна робота | Переглядів: 219 | Додав: Кира | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук

Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Оголошення!


Новини по категоріях
Оголошення [751]
Семінари [136]
Інформатика [9]
Математика [12]
Фізика [14]
Хімія та біологія [22]
Позашкільна робота [229]
Дошкільна освіта [44]
Бібліотека [31]
Спорт [171]
Трудове навчання [12]
Навчально-виховна робота [61]
Українська мова та література [55]
Музичне мистецтво [3]
Початкові класи [38]
Географія, економіка [10]
Історія, правознавство [22]
Вітання [119]
Атестація шкіл та ДНЗ [13]


Перекладач сайту


Корисні сайти
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 



 


Відділ освіти Новоград-Волинської районної державної адміністрації ©2009-2018


Адміністратор сайту - Ткачук Максим Анатолійович
Хостинг від uCoz