Отримуйте всі актуальні новини на ваш e-mail

Головна » 2015 » Січень » 27 » Спартакіада працівників шкіл
12:38
Спартакіада працівників шкіл

22 січня 2015 року на базі Орепівської ЗОШ І-ІІІ ступенів проводилась традиційна 16-а районна спартакіада працівників шкіл. В програму змагань входили такі види спорту: волейбол, настільний теніс, шахи, шашки  (чоловіки і жінки).  В змаганнях спартакіади взяли участь 157 працівників шкіл.

Показали найкращу підготовку та стали переможцями з волейболу команда відділу освіти (капітан Павлюк Ю.М.), об’єднана команда Великомолодьківської та Токарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (капітан Храбан І.С.) - на ІІ місці, команда Городницької ЗОШ І-ІІІ ступенів (капітан Пужаєв С.І.) посіла ІІІ місце.

Серед жіночих команд перемогу здобули  працівники  Городницької  ЗОШ І-ІІІ ступенів (капітан Гончаренко С.В.), другою  стала команда Несолонської ЗОШ І-ІІІ ступенів (капітан Сарган С.М.),  на  третьому  місці  –  команда  Киківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (капітан Тимошенко Н.А.).

Взяли активну участь в змаганнях та показали належну фізичну і тактичну підготовку команди Федорівської, Колодянської, Новороманівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів.

В змаганнях з настільного тенісу І місце зайняв Молодецький В.О. (Несолонська ЗОШ І-ІІІ ступенів), ІІ місце – Павлюк Ю.М. (Слободороманівська гімназія), ІІІ  місце –  Чижевський С.Ю. (Токарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів).

Серед  жінок  перемогу  у  змаганнях  з настільного  тенісу здобула Тимошенко  Н.А.  (Киківська  ЗОШ  І-ІІІ ступенів),  Ткачук  А.І.  (Несолонська  ЗОШ І-ІІІ ступенів)  – ІІ місце,  Тарасюк  О.А. (Несолонська  ЗОШ  І-ІІІ ступенів)   – ІІІ місце.

І  місце  в  змаганнях  з   шахів  у  Іванюка М.М.  (Червоновільська  ЗОШ І-ІІ ступенів),  ІІ місці – у  Нагірняка Б.А.  (Городницька ЗОШ І-ІІІ ступенів),  ІІІ місце –  у  Майстренка Г.В. (Городницька ЗОШ І-ІІІ ступенів).

Серед жінок у змаганнях з шахів І місце у  Приймак О.І. (Орепівська  ЗОШ  І-ІІІ ступенів),  ІІ місце –  у  Макарчук І.А. (Наталівська ЗОШ І-ІІ ступенів),  ІІІ місце –  у  Шокур Г.І. (Орепівська ЗОШ І-ІІІ ступенів).

Переможцями у змаганнях з шашок стали  Іванюк М.М. (Червоновільська ЗОШ І-ІІ ступенів) та Микитюк Г.М. (Великомолодьківська ЗОШ І-ІІІ супенів), ІІ місця посіли  Марчук В.Ф. (Киянська ЗОШ І-ІІІ ступенів) та Шевчук О.О. (Наталівська ЗОШ І-ІІ ступенів), ІІІ  місця  –   у Колосовича М.А. (Піщівська ЗОШ  І-ІІІ ступенів)  та  Тарнавської Я.М. (Великомолодьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів).

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами відділу освіти та відзначені грошовими преміями райкому профспілки.

Завантажити проміжну таблицю результатів спартакіади серед працівників ЗОШ І-ІІІ ступенів (станом на 26.01.2015р.)

Завантажити проміжну таблицю результатів спартакіади серед працівників ЗОШ І-ІІ ступенів (станом на 26.01.2015р.)

Категорія: Спорт | Переглядів: 915 | Додав: Кира | Рейтинг: 5.0/2