Форма входу

Підписка на новини

Підписатись на новини відділу освіти

Отримуйте всі актуальні новини на ваш e-mail

Головна » 2010 » Травень » 20 » змагання з міні-футболу серед юнаків ЗОШ І-ІІІ ст
11:17
змагання з міні-футболу серед юнаків ЗОШ І-ІІІ ст

Заключним видом змагань спартакіади школярів 2009-2010 н.р. – змагання з міні-футболу серед юнаків ЗОШ І-ІІІ ст.. Всі середні школи прийняли участь у змаганнях, що свідчить про захоплення школярів футболом.
Шість команд – переможці зональних турнірів зібрались на чудовому майданчику Ярунської ЗОШ, щоб визначити найкращу команду – це школярі Городницької, Гульської, Киянської, Пилиповицької, Повчинської ЗОШ та Слободороманівське ЗНВО.
Провівши на високому рівні попередні ігри, показавши результативну, атакуючу гру в фіналі зустрілись юні футболісти Повчинської ЗОШ та Слободороманівського ЗНВО.
Вихованці тренера Ничипорука А.М. з Повчинської ЗОШ впевнено перемогли школярів Слободороманівського ЗНВО (7:1) вч. Фізкультури Павлюк Ю.М.
Кращими в команді-переможниці були: Сидорчук Сергій, Демчик Леонід, Бригоцький Павло, Бусленко Андрій.
В зустрічі за 3-є місце юнаки Городницької школи (тр. Білий В.П.) з мінімальним рахунком 1:0 переграли команду Гульської ЗОШ (вч. Чечет А.В.). 5-6 міця зайняли відповідно команди Пилиповицької та Киянської ЗОШ.
Переможці та призери змагань відзначені грамотами відділу освіти та преміями відділу у справах сім’ї, молоді та спорту.
Переглядів: 782 | Додав: osvita-novog | Рейтинг: 3.3/3
Всього коментарів: 4
4 Ігорс
Ну, Повчино молодці. Проте з іншого боку - хто там з вами в групі грав??? Якийсь Гульськ, що йому пощастило в зоні, що Сусли не настроїлися, та тридцятидвохучнева Киянка, яка теж випадково із зони вийшла. Проте і у Повчино школа невелика. От яуби туди пройшли ми, то ми б, можливо, зробили з підопічних Андрія Миколайовича те, що зробили у минулорічному фіналі. (1:4)

3 Max7
Прізвище та рахунок виправив! ok

2 Команда Повчинської ЗОШ І-ІІІ ступенів
Хоча б прізвище нашого керівника написали без помилок.....

1 Команда Повчинської ЗОШ І-ІІІ ступенів
- Ми дуже здивовані навмисною помилкою в рахунку фінального матчу, бо Повчинці перемогли 7:1, дограючи гру другим складом...
В нас питання до автора тексту - для чого писати неправду???

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.