Статистика |
![](/stat/1721111315)
Онлайн всього: 49 Гостей: 49 Користувачів: 0 |
Підписка на новини |
![](//osvita-novog.at.ua/menu/RSS/rss1.png )
|
|
Головна » 2016 » Лютий » 19 » Наталівському дитячому садочку - 30 років.
13:09 Наталівському дитячому садочку - 30 років. |
Наталівському дитячому садочку - 30 років.
День народження буває в тата, мами, малюка.
День народження буває і в дитячого садка.
![](/Novunu/16rik/02/Natalivka_dnz/1.jpg)
![](/Novunu/16rik/02/Natalivka_dnz/1a.jpg)
18 лютого свій 30-й день народження відсвяткував Наталівський дошкільний навчальний заклад. Привітати іменинників прибули начальник відділу освіти Антипчук Олександр Анатолійович,
![](/Novunu/16rik/02/Natalivka_dnz/2.jpg)
![](/Novunu/16rik/02/Natalivka_dnz/3.jpg)
Наталівський сільський голова Терещук Анатолій Миколайович,
![](/Novunu/16rik/02/Natalivka_dnz/5.jpg)
депутат районної ради, в минулому сільський голова Храбан Раїса Василівна
![](/Novunu/16rik/02/Natalivka_dnz/4.jpg)
та одна із перших випускниць дитячого садочка, а нині директор Наталівської ЗОШ І-ІІ ст. Прищепа Людмила Валеріївна.
![](/Novunu/16rik/02/Natalivka_dnz/6.jpg)
Привітали колег і завідувачі дошкільних навчальних закладів району, адже така урочиста подія співпала із проведенням семінару на тему «Організаційно-методична діяльність завідувачів ДНЗ щодо створення умов для забезпечення якісної дошкільної освіти».
Багато теплих і гарних слів звучало на адресу іменинників. За свій 30-річний шлях історія закладу змінювалась. Є що згадати і є чим пишатись. Свою історію Наталівський дошкільний заклад починав як відомчий дитячий садок льонозаводу, потім дитячий садок у складі Наталівської школи-саду, Наталівського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» і уже з 2011 року як самостійний заклад.
![](/Novunu/16rik/02/Natalivka_dnz/7.jpg)
![](/Novunu/16rik/02/Natalivka_dnz/8.jpg)
![](/Novunu/16rik/02/Natalivka_dnz/9.jpg)
![](/Novunu/16rik/02/Natalivka_dnz/10.jpg)
![](/Novunu/16rik/02/Natalivka_dnz/11.jpg)
![](/Novunu/16rik/02/Natalivka_dnz/12.jpg)
![](/Novunu/16rik/02/Natalivka_dnz/13.jpg)
![](/Novunu/16rik/02/Natalivka_dnz/14.jpg)
Після урочистостей завідувачі продовжили свою роботу згідно з робочим планом. Завідувач дошкільним закладом Зєва Анжела Миколаївна поділилась досвідом створення умов для забезпечення якісної дошкільної освіти. Було обговорено нестандартні, цікаві рішення щодо розвитку мовленнєвої компетентності та творчих здібностей дітей в умовах підвищення якості дошкільної освіти, використання ІКТ в начально-виховному процесі.
![](/Novunu/16rik/02/Natalivka_dnz/15.jpg)
![](/Novunu/16rik/02/Natalivka_dnz/16.jpg)
Опрацювання даних завдань стимулює педагогів до поглибленого вивчення питань, що висвітлювались на семінарі, а також сприяє збільшенню самооцінки та формуванню професійної мобільності педагогічних працівників в умовах упровадження Державного стандарту дошкільної освіти та реалізації Національної стратегії розвитку освіти .
|
Категорія: Дошкільна освіта |
Переглядів: 867 |
Додав: Maximus07
| Рейтинг: 1.5/2 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|
|
|