![](/Novunu/16rik/02/ukrajinska1.jpg)
У народі кажуть: «Віночок вити – життя любити». Саме таким різнобарвним вінком гостинності, життєлюбності, творчості зустрічали вчителів-словесників 17 лютого у Гірківській ЗОШ І-ІІ ступенів під час районного семінару «Шляхи підвищення якості навчальних досягнень учнів з предметів філологічного напрямку».
![](/Novunu/16rik/02/ukrajinska3.jpg)
Першу квітку до великого вінка досвіду роботи школи вплів її директор Смоляр В.І., який презентував діяльність закладу, його традиції та досягнення.
Продовжили майстерно вити вінок учителі-словесники школи Смоляр О.В. і Роюк Л.О., запропонувавши колегам інтегрований урок української та російської мов у 9 класі з теми «Безсполучникове речення. Систематизація й узагальнення вивченого».
![](/Novunu/16rik/02/ukrajinska4.jpg)
![](/Novunu/16rik/02/ukrajinska5.jpg)
![](/Novunu/16rik/02/ukrajinska6.jpg)
![](/Novunu/16rik/02/ukrajinska7.jpg)
![](/Novunu/16rik/02/ukrajinska8.jpg)
![](/Novunu/16rik/02/ukrajinska9.jpg)
![](/Novunu/16rik/02/ukrajinska10.jpg)
![](/Novunu/16rik/02/ukrajinska11.jpg)
![](/Novunu/16rik/02/ukrajinska20.jpg)
![](/Novunu/16rik/02/ukrajinska21.jpg)
![](/Novunu/16rik/02/ukrajinska22.jpg)
![](/Novunu/16rik/02/ukrajinska23.jpg)
Ще однією яскравою квіткою у вінку досвіду стала літературно-музична композиція «Любове моя, Україно!», змістовно підготовлена спільними зусиллями Смоляр О.В., Роюк Л.О., Лагасюка Ю.О., Годун В.Б., Кришталь І.А.
![](/Novunu/16rik/02/ukrajinska12.jpg)
![](/Novunu/16rik/02/ukrajinska13.jpg)
![](/Novunu/16rik/02/ukrajinska14.jpg)
![](/Novunu/16rik/02/ukrajinska15.jpg)
![](/Novunu/16rik/02/ukrajinska16.jpg)
![](/Novunu/16rik/02/ukrajinska17.jpg)
![](/Novunu/16rik/02/ukrajinska18.jpg)
![](/Novunu/16rik/02/ukrajinska19.jpg)
Неповторною квіткою стала виставка учнівських та вчительських робіт «Натхнення і краса», де приємне здивування в гостей викликали вишиванки вчителя математики Коренчука Ю.В. та паперові вироби членів гуртка «Вправні рученята».
![](/Novunu/16rik/02/ukrajinska2.jpg)
У роботі круглого столу взяла участь координатор Всеукраїнської гри «Соняшник» в районі Петровська А.С., вчитель української мови та літератури Наталівської ЗОШ І-ІІ ступенів, яка вплела до вінка ще одну квітку – соняшник, розповівши колегам про умови проведення гри та продемонструвавши буктрейлер на відповідну тематику.
![](/Novunu/16rik/02/ukrajinska26.jpg)
Учитель української мови та літератури Ярунської ЗОШ І-ІІІ ступенів Маус І.М. поділилася власним поглядом щодо пошуку шляхів підвищення якості навчальних досягнень учнів на своїх уроках, доповнивши великий вінок досвіду роботи Ярунського освітнього округу.
![](/Novunu/16rik/02/ukrajinska27.jpg)
Підсумки спільної роботи підбила методист РМЦ Рошка С.П., яка ознайомила з рейтингом навчальних закладів за результатами участі в ІІ етапі олімпіад з української мови та літератури, російської мови та літератури, мовно-літературних конкурсів; проаналізувала якість виконання учнями завдань районних олімпіад та закликала до обговорення ряду актуальних питань щодо участі в педвиставці, підготовки до атестації, ДПА та ЗНО.
Нехай же щороку все новими та яскравішими квітами досвіду педагогічної діяльності поповнюється чудовий педагогічний вінок Гірківської школи.
|