16 березня 2016 року у спортивному залі Слободороманівської гімназії проводились змагання з баскетболу в рамках 17 спартакіади працівників загальноосвітніх навчальних закладів.
![](/Novunu/16rik/03/bask001.jpg)
На відкритті змагань виступили начальник відділу освіти Антипчук О.А. та директор гімназії Ващенко О.Г., привітавши учасників вони побажали їм здоров’я, успіхів у праці і спортивних здобутків.
Показала найкращу підготовку та результативність команда відділу освіти (капітан Павлюк Ю.М.), яка послідовно обіграла об’єднану команду Великомолодьківської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Токарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (капітан Храбан І.С.) з рахунком 52 : 22 і команду Городницької ЗОШ І-ІІІ ступенів (капітан Пужаєв С.І.) з рахунком 44 : 38. В зустрічі за ІІ місце команда з Городниці перемогла суперників об’єднаної команди з Великого Молодькова та Токарева (рахунок 27 : 10).
![](/Novunu/16rik/03/bask1.jpg)
![](/Novunu/16rik/03/bask2.jpg)
![](/Novunu/16rik/03/bask3.jpg)
В змаганнях взяли активну участь Копчук М.О. (директор Киянської ЗОШ І-ІІІ ст.), Процюк М.Д. (директор Киківської ЗОШ І-ІІІ ст.), Подкаура П.П. (вчитель Середньодеражнянської ЗОШ І-ІІ ст.), Іляхов В.Ф. (вчитель Суслівської ЗОШ І-ІІІ ст.), Костюк В.В. (вчитель Таращанської ЗОШ І-ІІ ст.), Гичко Д.В. (вчитель Новороманівської ЗОШ І-ІІІ ст.), Семенюк О.В. (вчитель Івашківської ЗОШ І-ІІ ст.), Фурманенко П.І. (вчитель Яворівської ЗОШ І-ІІ ст.), Стародуб В.В. (керівник гуртка РЦТСТУМ).
![](/Novunu/16rik/03/bask01.jpg)
Кращим гравцем змагань визнано Антипчука О.А., начальника відділу освіти.
Переможці та призери змагань нагороджені грамотами відділу освіти та грошовими заохоченнями райкому профспілки працівників освіти.
![](/Novunu/16rik/03/bask4.jpg)
![](/Novunu/16rik/03/bask5.jpg)
Учасники змагань висловлюють подяку дирекції Слободороманівської гімназії за теплий та гостинний прийом.
|