Статистика |
![](/stat/1722115643)
Онлайн всього: 14 Гостей: 14 Користувачів: 0 |
Підписка на новини |
![](//osvita-novog.at.ua/menu/RSS/rss1.png )
|
|
Головна » 2009 » Грудень » 1 » Баскетбольні баталії
09:11 Баскетбольні баталії |
![null](/Novunu/2009_12/newz_basketbol.jpg) Переможці районних змагань Проведено змагання на першість району з баскетболу серед юнаків та дівчат ЗОШ І-ІІІ ст. В змаганнях взяли участь 6 команд юнаків та 4 команди дівчат. В результаті напружених баталій місця розподілились слідуючим чином: Юнаки: 1 місце Суслівська ЗОШ І-ІІІ ст. – вчитель фізичного виховання Іляхов В.Ф. 2 місце Городницька ЗОШ І-ІІІ ст. - вчитель фізичного виховання Ксенз О.А. 3 місце Чижівська ЗОШ І-ІІІ ст. - вчитель фізичного виховання Максименко Т.В.
Дівчата: 1 місце Чижівська ЗОШ І-ІІІ ст. – вчитель фізичного виховання Максименко Т.В. 2 місце Городницька ЗОШ І-ІІІ ст. - вчитель фізичного виховання Ксенз О.А. 3 місце Киянська ЗОШ І-ІІІ ст. - вчитель фізичного виховання Ніколаєв С.В.
|
Переглядів: 1006 |
Додав: Max7
| Рейтинг: 5.0/1 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|
|
|