На змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки на особисто-командну першість серед учнів ЗНЗ району, присвячені 69-й річниці з Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років прибули 13 команд ЗОШ І-ІІІ ступенів.
![](/Novunu/14rik/04-2014/str1.jpg)
![](/Novunu/14rik/04-2014/str2.jpg)
![](/Novunu/14rik/04-2014/str3.jpg)
Втретє святкували перемоги учні Городницької школи Костюк Марина, Бучинський Олександр, Пашинський Олександр (викладач Поліщук А.В., на другому місці школярі з Повчинської ЗОШ Деюн Марина, Черняк Дмитро, Мельник Віталій (викладач Безродний Л.О.), третє місце посіли учні Новороманівської ЗОШ (викладач Онопрійчук О.П.) Колесник Тетяна, Брацюк Руслан, Семенюк Олександр.
![](/Novunu/14rik/04-2014/str7.jpg)
В особистому заліку І місце у дівчат посіла Деюн Марина, ІІ місце у Колесник Тетяні, ІІІ місце у Костюк Марини. У юнаків найкращий результат у Колесника Віталія (Федорівська ЗОШ), на ІІ та ІІІ місцях відповідно Бучинський Олександр, Пашинський Олександр.
![](/Novunu/14rik/04-2014/str4.jpg)
![](/Novunu/14rik/04-2014/str5.jpg)
![](/Novunu/14rik/04-2014/str6.jpg)
Переможці та призери змагань нагороджені грамотами та медалями РМО ТСОУ та грошовими відзнаками відділу молоді та спорту райдержадміністрації.
![](/Novunu/14rik/04-2014/ris1.png)
|