Голова районної державної адміністрації Володимир Михнюк привітав школярів, вчителів та батьків зі святом, побажав миру, хорошого відпочинку, продовжувати розвиватись та досягати нових творчих вершин, цим самим прославляючи район.
![](/Novunu/16rik/05/1/tvorcha17.jpg)
Начальник відділу освіти Олександр Антипчук подякував талановитій молоді за вагомі здобутки, їх вчителям-наставникам, а також батькам за підтримку і розуміння. Побажав випускникам вступити у престижні навчальні заклади, а школярам – весело та корисно провести літні канікули та з новими силами повернутись за парти 1 вересня.
![](/Novunu/16rik/05/tvorcha2.jpg)
Після привітань розпочалась урочиста церемонія нагородження здібних та обдарованих учнів в наступних номінаціях:
- «Вітрила творчості»
- «Інтелектуальна надія»
- «Ерудити»
- «Спортивна гордість року»
- «Музичне мистецтво».
Нагороджували кращих грамотами та цінними подарунками Володимир Михнюк та Олександр Антипчук.
![](/Novunu/16rik/05/tvorcha3.jpg)
![](/Novunu/16rik/05/tvorcha4.jpg)
![](/Novunu/16rik/05/tvorcha5.jpg)
![](/Novunu/16rik/05/tvorcha6.jpg)
![](/Novunu/16rik/05/tvorcha7.jpg)
![](/Novunu/16rik/05/tvorcha8.jpg)
![](/Novunu/16rik/05/tvorcha9.jpg)
![](/Novunu/16rik/05/tvorcha10.jpg)
![](/Novunu/16rik/05/tvorcha11.jpg)
![](/Novunu/16rik/05/tvorcha12.jpg)
![](/Novunu/16rik/05/tvorcha13.jpg)
![](/Novunu/16rik/05/tvorcha14.jpg)
![](/Novunu/16rik/05/tvorcha15.jpg)
В номінації «Інтелектуальна надія» відзначено 25 учнів – переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових і спеціальних дисциплін, конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт МАН України та переможця ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика.
![](/Novunu/16rik/05/1/tvorcha33.jpg)
Щоб розвинути свій талант, потрібно багато працювати, хотіти дістатись вершин майстерності. Результатом великої праці є досягнення наших учнів, які в позаурочний час займаються в гуртках районного центру творчості, спорту та туризму учнівської молоді і відзначені в області, як одні з кращих.
В номінації «Вітрила творчості» було нагороджено 37 вихованців гуртків та їх наставників, а також команда юних туристів-краєзнавців Городницької ЗОШ І-ІІІ ступенів.
![](/Novunu/16rik/05/1/tvorcha34.jpg)
Цілеспрямованість, прагнення досягти омріяної мети, працездатність і працелюбність, вміння бачити проблеми в сучасному світі, намагатися дослідити та розв'язати їх - ось характерні риси нагороджених у номінації "Ерудити".
Учні нашого району прийняли участь в 11 обласних предметних інтелектуальних турнірах, з яких у шести вийшли призерами. ІІ місце посіли команди учнів Городницької ЗОШ І-ІІІ ступенів у турнірах юних журналістів та філософів і релігієзнавців; збірна команда Городницької та Ярунської ЗОШ І-ІІІ ступенів у турнірі юних географів посіла ІІІ місце, таке ж місце вибороли команди Городницької ЗОШ І-ІІІ ступенів у турнірах юних фізиків та правознавців, а також команда юних винахідників та раціоналізаторів Пилиповицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.
![](/Novunu/16rik/05/1/tvorcha35.jpg)
У номінації "Спортивна гордість року" було відзначено 31 спортсмена району. Тих, хто є членами збірних команд району, хто впевнено крокує крутими стежинами спортивної звитяги. Вони поповнюють «скарбницю» визначних здобутків і саме завдяки цим спортивним здобуткам наш район займає гідне місце в області.
![](/Novunu/16rik/05/1/tvorcha36.jpg)
Щороку в районі проходить фестиваль художніх колективів та окремих виконавців дитячо – юнацької творчості «Перлини Звягельщини». 14 квітня відбувся заключний концерт, на якому виступили найкращі творчі колективи та виконавці. За підсумками заключного концерту у номінації "Музичне мистецтво" нагороджено 18 солістів, 6 вокальних ансамблів та 4 танцювальні колективи, а також їх керівників.
![](/Novunu/16rik/05/1/tvorcha37.jpg)
Підтримати нагороджених, створити святковий настрій всім присутнім, допомагали художні колективи та окремі виконавці з навчально-виховних закладів, а саме:
- танцювальний колектив «Киківчаночка» з Киківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (художній керівник Тимощук Олена Володимирівна),
![](/Novunu/16rik/05/1/vistupi1.jpg)
![](/Novunu/16rik/05/1/vistupi2.jpg)
- танцювальний колектив «Монте Крісто» з Чижівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (художній керівник Валінкевич Ольга Юріївна),
![](/Novunu/16rik/05/1/vistupi15.jpg)
- вокальний ансамбль "Дивограй" з Чижівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (художній керівник Бакало Микола Миколайович),
![](/Novunu/16rik/05/1/vistupi16.jpg)
- танцювальний колектив "Самородки" з Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (художній керівник Власенко Вероніка, учениця 10 класу),
![](/Novunu/16rik/05/1/vistupi5.jpg)
- вокальний ансамбль «Радість» з Киківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (художній керівник Марчук Валентина Сергіївна).
![](/Novunu/16rik/05/1/vistupi14.jpg)
солісти-вокалісти:
- Медецька Юлія, учениця 11 класу Токарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
![](/Novunu/16rik/05/1/vistupi6.jpg)
- Остапчук Анастасія, учениця 4 класу Жолобненської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
![](/Novunu/16rik/05/1/vistupi7.jpg)
- Павлюк Олександр, учень 9 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
![](/Novunu/16rik/05/1/vistupi8.jpg)
- Лукашишина Юлія, учениця 9 класу Чижівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
![](/Novunu/16rik/05/1/vistupi9.jpg)
Пісню-вальс із мультфільму «Анастасія» подарували Нагорна Олена, учениця 7 класу Яворівської ЗОШ І-ІІ ступенів і танцювальний дует учнів Колодянської ЗОШ І-ІІІ ступенів у складі Сидорчук Крістіни та Демчука Михайла.
![](/Novunu/16rik/05/1/vistupi10.jpg)
Приємно вразила творча ідея Ольги Миколаївни Коломійчук - молодої і дуже талановитої вчительки Киківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка за покликанням не тільки вчитель, але й модельєр-дизайнер. Гурток «Юних конструкторів еко-моди» представив показ "Національні мотиви".
![](/Novunu/16rik/05/1/vistupi11.jpg)
![](/Novunu/16rik/05/1/vistupi12.jpg)
На завершення фестивалю його ведуча, директор районного центру творчості, спорту та туризму учнівської молоді Валентина Подкаура, подарувала пісню «Україна» і побажала всім міцного здоров’я, гарного настрою та нових звершень.
![](/Novunu/16rik/06/tv.jpg)
У холі Палацу культури було організовано виставку робіт вихованців Новоград-Волинського РЦТСТУМ, творчих гуртків загальноосвітніх шкіл району та благодійну ярмарку-продаж художніх робіт на лікування учня Пилиповицької ЗОШ Ярослава Лук'янчука.
![](/Novunu/16rik/05/1/tvorcha19.jpg)
![](/Novunu/16rik/05/1/tvorcha16.jpg)
![](/Novunu/16rik/05/1/tvorcha32.jpg)
![](/Novunu/16rik/05/1/tvorcha26.jpg)
![](/Novunu/16rik/05/1/tvorcha18.jpg)
![](/Novunu/16rik/05/1/tvorcha21.jpg)
![](/Novunu/16rik/05/1/tvorcha22.jpg)
![](/Novunu/16rik/05/1/tvorcha23.jpg)
![](/Novunu/16rik/05/1/tvorcha24.jpg)
![](/Novunu/16rik/05/1/tvorcha25.jpg)
![](/Novunu/16rik/05/1/tvorcha27.jpg)
![](/Novunu/16rik/05/1/tvorcha29.jpg)
![](/Novunu/16rik/05/1/tvorcha30.jpg)
![](/Novunu/16rik/05/1/tvorcha28.jpg)
![](/Novunu/16rik/05/1/tvorcha20.jpg)