Семінар вчителів інформатики
22.05.2019 р. на базі Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар вчителів інформатики «Формування інформаційної компетентності на уроках інформатики».
![](/Novunu/19/inf/IMG_9059.jpg)
Учасників семінару привітали директор школи Пилипчук О.А. та заступник директора з навчально-виховної роботи Бучинська С.М., учні, які виступили зі щирими віршованими побажаннями та запропонували взяти участь у квесті «Знайомство зі школою».
Семінар відкрила завідувач РМЦ Сікора О.П., яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Ольга Павліна окреслила шляхи формування інформаційно-цифрової компетентності учнів на уроках інформатики, ознайомила присутніх з проектом стандарту цифрової компетентності вчителя.
![](/Novunu/19/inf/foto_013.jpg)
Під час практичного блоку вчитель інформатики Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шевчик Тетяна Валентинівна провела урок у 8 класі «Призначення математичної та статистичної функцій у табличному процесорі Excel», поділилася своїми напрацюваннями щодо формування інформаційно-цифрової компетентності учнів на уроках та позакласній роботі з інформатики.
![](https://osvita-novog.at.ua/Novunu/19/inf/foto_017.jpg)
З цікавістю учасники семінару слухали виступ учнів-дипломантів ХVІ обласного інтелектуального конкурсу на краще володіння офісними програмами Бобер Наталії (Диплом І ступеня в номінації Microsoft Power Point), Карплюка Олександра (Диплом І ступеня в номінації Microsoft Excel), Синицької Аліни (Диплом ІІ ступеня в номінації Microsoft Access), Правдивої Тамари (Диплом ІІІ ступеня в номінації Microsoft Word), які розповіли про конкурс та представили свої роботи.
![](/Novunu/19/inf/foto_020.jpg)
![](/Novunu/19/inf/foto_041.jpg)
Під час методичного калейдоскопу присутні педагоги взяли участь у майстер-класі «Використання мобільно-орієнтованих технологій та можливостей інтерактивної дошки на уроках інформатики», який провів вчитель інформатики Колодянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Опанасюк С.Р. Вони мали змогу попрацювати на платформі Kahoot.it.
![](https://osvita-novog.at.ua/Novunu/19/inf/foto_036.jpg)
По завершенні практичної частини вчителі обмінювалися враженнями, досвідом, відмітили високий рівень підготовки семінару, його практичну спрямованість, висловили слова вдячності всім, хто долучився до проведення семінару.
![](/Novunu/19/inf/foto_047.jpg)
|