Команда у складі чотирьох учнів захищала честь району у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання, за підсумками якої Диплом ІІІ ступеня одержать: Стецюк Анатолій Сергійович учень 9 класу Середньодеражнянської ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Бондарчук Михайло Борисович)
![](/Novunu/17rik/02/stecjuk_anatolij_sergijovich.jpg)
та Терещенко Олексій Миколайович учень 9 класу Барвинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, який виступав за 11 клас (вчитель Дмитренко Віктор Сергійович).
![](/Novunu/17rik/02/tereshhenko_oleksij_mikolajovich.jpg)
|