31 жовтня 2018 року на базі РМЦ відбулася колегія відділу освіти.
![](/Novunu/18rik/11/1/2.jpg)
![](/Novunu/18rik/11/1/8.jpg)
![](/Novunu/18rik/11/1/9.jpg)
Перед початком роботи колегії, начальник відділу освіти Олександр Анатолійович Антипчук поінформував присутніх про початок опалювального сезону, вирішення питання встановлення димохідних труб на котельнях Великогорбашівської ЗОШ І-ІІ ступенів та Несолонської ЗОШ І-ІІІ ступенів, забезпечення шкіл паливом та завезення дров у заклади освіти «Новоград-Волинським лісгоспом АПК». Особлива увага зверталася на економію енергоносіїв та бюджетних коштів.
![](/Novunu/18rik/11/1/1.jpg)
![](/Novunu/18rik/11/1/10.jpg)
На порядок денний засідання колегії були винесені такі питання:
1. Аналіз результативності ЗНО випускників ЗЗСО 2017-2018 н.р.
Скрипнюк Ю.О.
![](/Novunu/18rik/11/1/3.jpg)
2. Стан охоплення дітей шкільного віку навчанням, забезпечення умов здобуття ними повної загальної середньої освіти. Виконання Постанови КМУ від 13.09.2017 № 684 «Про затвердження порядку обліку дітей шкільного віку та учнів».
Мащенко Н.І.
![](/Novunu/18rik/11/1/5.jpg)
3. Аналіз установчих документів, що регламентують роботу закладу загальної середньої освіти.
Андрощук В.П.
![](/Novunu/18rik/11/1/6.jpg)
4. Інформація про надання нагородних матеріалів за новими вимогами Міністерства освіти і науки України.
Ващенко Н.П.
![](/Novunu/18rik/11/1/7.jpg)
Після обговорення кожного з питань були прийняті відповідні рішення.
|