Колегія відділу освіти в форматі виїзного засідання
27 березня 2019 року на базі Киківської ЗОШ І-ІІІ ступенів під головуванням начальника відду освіти Антипчука О. А. відбулася виїзна колегія відділу освіти, в роботі якої взяли участь члени колегії, працівники відділу освіти та районного методичного центру, директори ЗЗСО району. Питання стану реалізації завдань Концепції «Нова українська школа» було ключовим на засіданні.
![](/Novunu/2019/foto_004.jpg)
![](/Novunu/2019/kolegia2/foto_018.jpg)
![](/Novunu/2019/kolegia2/foto_034.jpg)
Олександр Антипчук ознайомив присутніх з принципами НУШ та її впровадження в школах району, зазначивши, що вперше реформа має значну фінансову підтримку, а виділені з Державного бюджету кошти були спрямовані на створення сучасного освітнього середовища.
![](/Novunu/2019/kolegia2/foto_144.jpg)
Микола Процюк, директор Киківської ЗОШ І-ІІІ ступенів розкрив основні аспекти роботи керівника, щодо управління закладом в умовах НУШ, підкресливши що тісна співпраця адміністрації школи, педагогів, батьків, учнів та громадськості села є міцним підґрунтям реалізації основних засад реформування освітньої галузі, впровадження інноваційних проектів, формування нової генерації педагогів.
![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/2019/kolegia2/foto_228.jpg)
Учасники колегії мали змогу ознайомитись з першими кроками Нової української школи, відвідавши урок математики в 1 класі (вчитель Венгер М.А.).
![](/Novunu/2019/kolegia2/foto_102.jpg)
![](/Novunu/2019/kolegia2/foto_110.jpg)
Використання ІКТ та візуальних засобів навчання на уроках презентували: вчитель математики Процюк Р.С., вчитель української мови та літератури Венгер І.Д., заступник директора з навчально-виховної роботи Железняк Л.І.
![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/2019/kolegia2/foto_172.jpg)
![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/2019/kolegia2/foto_180.jpg)
![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/2019/kolegia2/foto_197.jpg)
У ході роботи також були розглянуті питання:
- підготовка учнів 11 класів ЗЗСО до ЗНО-2019 (Скрипнюк Ю.О., методист РМЦ),
- стан і перспективи забезпечення ЗЗСО району підручниками (Мащенко Н.І., методист РМЦ).
Підсумком роботи було прийняття відповідних рішень.
![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/2019/kolegia2/foto_250.jpg)
|