Фінальним акордом фестивалю кращих колективів та окремих виконавців творчості педагогічних працівників «Квітучі барви таланту-2018» став заключний концерт його учасників, який відбувся в Будинку культури села Ярунь 25 квітня 2018 року.
![](/Novunu/18rik/04/foto_1.jpg)
![](/Novunu/18rik/04/foto_2.jpg)
![](/Novunu/18rik/04/foto_3.jpg)
Учасників фестивалю привітали: перший заступник голови районної державної адміністрації Наталія Володимирівна Даниленко та начальник відділу освіти Олександр Анатолійович Антипчук.
![](/Novunu/18rik/04/foto_4.jpg)
![](/Novunu/18rik/04/foto_5.jpg)
Бурхливими оплесками присутні в залі висловлювали свою вдячність вокальним ансамблям: «Водограй» Наталівської ЗОШ І-ІІ ступенів (художній керівник: Алла Василенко), «Бузок» Орепівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, «Орхідея» Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, «Оберіг» Колодянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, «Первоцвіт» Пилиповицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (художній керівник: Тетяна Шевченко), «Любисток» Великогорбашівської ЗОШ І-ІІ ступенів (художній керівник: Микола Денисюк), «Азалія» Броницькогутянської ЗОШ І-ІІІ ступенів (художній керівник: Валерій Примак), «Фантазія» Киківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (художній керівник: Валентина Марчук), «Мелодія» Ярунської ЗОШ І-ІІІ ступенів (художній керівник: Юрій Лагасюк);
![](/Novunu/18rik/04/foto_6.jpg)
![](/Novunu/18rik/04/foto_7.jpg)
![](/Novunu/18rik/04/foto_8.jpg)
![](/Novunu/18rik/04/foto_9.jpg)
![](/Novunu/18rik/04/foto_10.jpg)
![](/Novunu/18rik/04/foto_11.jpg)
![](/Novunu/18rik/04/foto_12.jpg)
![](/Novunu/18rik/04/foto_13.jpg)
![](/Novunu/18rik/04/foto_14.jpg)
![](/Novunu/18rik/04/foto_15.jpg)
солістам-вокалістам: Валентині Кучер, вчителю Жолобненської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Михайлу Бондарчуку, вчителю Наталівської ЗОШ І-ІІ ступенів, Віктору Морозу, працівнику Наталівської ЗОШ І-ІІ ступенів, Сергію Опанасюку, вчителю Колодянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, а також Валентині Підкаурі, директору РЦТСТУМ.
![](/Novunu/18rik/04/foto_16.jpg)
![](/Novunu/18rik/04/foto_17.jpg)
![](/Novunu/18rik/04/foto_18.jpg)
![](/Novunu/18rik/04/foto_19.jpg)
![](/Novunu/18rik/04/foto_20.jpg)
М´ягкістю тембрів голосів, неабиякою їх співзвучністю та високою виконавською і сценічною культурою полонили виступи:
дуету Івашківської ЗОШ І-ІІ ступенів, у складі директора школи Галини Ковальчук і вчителя зарубіжної літератури Зої Бортник;
![](/Novunu/18rik/04/foto_21.jpg)
вокального тріо «Немильняночка» (Леся Гудзь, Любов Тимошенко – Немильнянська ЗОШ І-ІІ ступенів, Ірина Деркач – Киківська ЗОШ І-ІІІ ступенів), які виконали пісню Миколи Янченко «Дітей до матері немає».
![](/Novunu/18rik/04/foto_22.jpg)
Шквалом оплесків зустрічали, а після виступу проводжали зі сцени танцювальні колективи «Два кольори» Киківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (художній керівник: Микола Процюк) та «Королева» Орепівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (художній керівник: Галина Сафронова).
![](/Novunu/18rik/04/foto_23.jpg)
![](/Novunu/18rik/04/foto_24.jpg)
![](/Novunu/18rik/04/foto_26.jpg)
![](/Novunu/18rik/04/foto_25.jpg)
За активну участь, високу виконавську майстерність і сценічну культуру всі учасники концерту були відзначені Грамотами районної державної адміністрації.
![](/Novunu/18rik/04/foto_28.jpg)
![](/Novunu/18rik/04/foto_29.jpg)
![](/Novunu/18rik/04/foto_30.jpg)
![](/Novunu/18rik/04/foto_31.jpg)
|