Квітучі барви таланту-2019
14.05.2019р. на базі БК села Пилиповичі відбувся заключний концерт колективів та окремих виконавців фестивалю творчості педагогічних працівників «Квітучі барви таланту-2019».
![](https://osvita-novog.at.ua/Novunu/19/barvy/barvi-1.jpg)
З вітальним словом до учасників та глядачів звернувся начальник відділу освіти Новоград-Волинської РДА Антипчук О.А. та наголосив, що сучасний вчитель має бути всебічно розвиненою, креативною особистістю.
![](/Novunu/19/barvy/barvi.jpg)
Програма концерту налічувала 23 номери - це пісні, танці, гумор.
![](https://osvita-novog.at.ua/Novunu/19/barvy/barvi-2.jpg)
![](https://osvita-novog.at.ua/Novunu/19/barvy/barvi-3.jpg)
![](https://osvita-novog.at.ua/Novunu/19/barvy/barvi-4.jpg)
![](https://osvita-novog.at.ua/Novunu/19/barvy/barvi-5.jpg)
![](https://osvita-novog.at.ua/Novunu/19/barvy/barvi-6.jpg)
![](https://osvita-novog.at.ua/Novunu/19/barvy/barvi-7.jpg)
![](https://osvita-novog.at.ua/Novunu/19/barvy/barvi-8.jpg)
![](https://osvita-novog.at.ua/Novunu/19/barvy/barvi-9.jpg)
![](https://osvita-novog.at.ua/Novunu/19/barvy/barvi-10.jpg)
![](https://osvita-novog.at.ua/Novunu/19/barvy/barvi-11.jpg)
![](https://osvita-novog.at.ua/Novunu/19/barvy/barvi-12.jpg)
![](https://osvita-novog.at.ua/Novunu/19/barvy/barvi-13.jpg)
![](https://osvita-novog.at.ua/Novunu/19/barvy/barvi-14.jpg)
![](https://osvita-novog.at.ua/Novunu/19/barvy/barvi-15.jpg)
![](https://osvita-novog.at.ua/Novunu/19/barvy/barvi-16.jpg)
![](https://osvita-novog.at.ua/Novunu/19/barvy/barvi-17.jpg)
![](/Novunu/19/barvy/foto_383.jpg)
![](https://osvita-novog.at.ua/Novunu/19/barvy/barvi-18.jpg)
![](https://osvita-novog.at.ua/Novunu/19/barvy/barvi-19.jpg)
![](https://osvita-novog.at.ua/Novunu/19/barvy/barvi-20.jpg)
![](https://osvita-novog.at.ua/Novunu/19/barvy/barvi-21.jpg)
![](https://osvita-novog.at.ua/Novunu/19/barvy/barvi-22.jpg)
Всі учасники фестивалю нагороджені грамотами.
|