Час плине швидко і в біографії 222 випускників загальноосвітніх шкіл Новоград-Волинського району 11-річне шкільне навчання підійшло до логічного завершення. Доросле життя вабить випускників школи своїми неймовірними незвіданими таємницями, поволі відкриваючи перед юнаками та дівчатами все нові й нові дороги життя, насичені злетами і падіннями, радощами та болями, успіхами й невдачами, перемогами та поразками.
Серед випускників шкіл району є й ті, хто протягом одинадцяти років наполегливо навчався, здобував нові знання, успішно долав перший етап на великому шляху під назвою «життя» – золоті та срібні медалісти.
Їх у цьому навчальному році чотири.
Подолянчук Валентин, випускник Киківської ЗОШ І-ІІІ ступенів отримав золоту медаль
![](/Novunu/17rik/06/19366278_487036524979959_3181805784851693674_n.jpg)
Супрунчук Олег, випускник Городницької ЗОШ І-ІІІ ступенів, отримав срібну медаль
![](/Novunu/17rik/06/19396886_487036564979955_8204427781831012828_n.jpg)
Волкова Ілона, випускниця Городницької ЗОШ І-ІІІ ступенів отримала срібну медаль
![](/Novunu/17rik/06/19396900_487036128313332_9005924338644002703_n.jpg)
Майданович Яна, випускниця Городницької ЗОШ І-ІІІ ступенів отримала срібну медаль
![](/Novunu/17rik/06/19399457_487036301646648_4579435645846630141_n.jpg)
|