Заключний вид спартакіади школярів району «Старти надій» було проведено на міському стадіоні «Авангард».
![](/Novunu/16rik/05/starti7.jpg)
![](/Novunu/16rik/05/starti9.jpg)
Учні 6-7 класів змагались у бігу на 60 м, метанні м’яча на дальність, підйомі тулуба за 1 хвилину, в кросі на 500 м.
![](/Novunu/16rik/05/starti8.jpg)
![](/Novunu/16rik/05/starti10.jpg)
![](/Novunu/16rik/05/starti11.jpg)
14 команд ЗОШ І-ІІ ступенів та 16 команд ЗОШ І-ІІІ ступенів визначали найкращих в швидкості, силі та витривалості.
Серед школярів ЗОШ І-ІІ ступенів учні Наталівської школи (вчитель Шевчук О.О.) Павлюк Олександр, Пуцик Олександр, Гопанчук Анастасія, Сімончук Анастасія показали найкращі результати та зайняли І місце. Друге місце у команди Яворівської ЗОШ (вчитель Фурманенко П.І.), третє – у школярів з Великої Горбаші (вчитель Денисюк М.П.).
![](/Novunu/16rik/05/starti4.jpg)
![](/Novunu/16rik/05/starti5.jpg)
![](/Novunu/16rik/05/starti6.jpg)
Серед команд ЗОШ І-ІІІ ступенів рекордні результати у юних багатоборців Ярунської ЗОШ Кірпічного Олександра, Лоїка Назара, Кочубея Валерія, Лопатюк Анни, Лопатюк Олени, Канарської Тетяни (вчитель Горблюк В.В.). Друге місце посіли учні Городницької школи (вчитель Остапчук О.Ф.), третє – гульські школярі (вчитель Чечет А.В.).
![](/Novunu/16rik/05/starti1.jpg)
![](/Novunu/16rik/05/starti2.jpg)
![](/Novunu/16rik/05/starti3.jpg)
Переможці та призери змагань відзначені грамотами та грошовими заохоченнями.
|