Підготовка закладів дошкільної освіти до осінньо-зимового періоду, проведення моніторингу рівня готовності особистості до взаємодії із соціумом, оновлення предметно-ігрового середовища в ЗДО, проведення профілактичної роботи з сім'ями вихованців, які опинилися у складних життєвих обставинах, безпека життєдіяльності та охорона праці у ЗДО – питання, що розглядалися 25 жовтня 2018 року на черговій нараді керівників ЗДО, яку провів начальник відділу освіти Олександр Антипчук.
![](/Novunu/18rik/10/1/1.jpg)
![](/Novunu/18rik/10/1/2.jpg)
Валентина Кащук, начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Управління Держпродспоживслужби в Новоград-Волинському районі наголосила на дотриманні Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів, профілактиці виникнення та розповсюдження грипу і гострих респіраторних вірусних інфекцій серед дітей, персоналу та забезпеченні дотримання нормативних показників мікроклімату в приміщеннях закладів дошкільної освіти.
![](/Novunu/18rik/10/1/4.jpg)
![](/Novunu/18rik/10/1/3.jpg)
За підсумками розглянутих питань були прийняті відповідні рішення.
|