Природа декоративно-прикладної творчості своїм корінням тісно пов’язана з народним мистецтвом, яке поєднує в собі дві важливі функції: практичну і художню. Розвиває естетичне, емоційне чуття, розуміти прекрасне, цінувати його, створювати самим. Мета декоративно-прикладної творчості залучати вихованців до активної діяльності, прищепити любов до народної культури, збагатити духовний світ дітей, навчити їх розуміти прекрасне.
Створені своїми руками вироби із природного матеріалу – це справжнє чудо! Чудо, яке робить людей ближчими, добрішими, розкриває серця і душі назустріч один одному.
Хто не закоханий в чарівну природу звягельської землі, рідного села, у розмай дерев, квітів, зелене руно трав. Хто хоч раз побачив усе це – не забуде ніколи. І насправді, тільки велика любов до природи може творити такі дива гармонії й уяви. Кожна творча робота – це ніби маленький світ.
Саме такі роботи були представлені на обласну виставку-конкурс «Осінні фантазії», яка проходила 28-29 жовтня в м. Житомирі на базі обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. У виставці-конкурсі взяли участь 24 делегації з 4 міст та 20 районів області.
![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/16rik/11/konkurs4.jpg)
![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/16rik/11/konkurs5.jpg)
![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/16rik/11/konkurs6.jpg)
![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/16rik/11/konkurs7.jpg)
![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/16rik/11/konkurs8.jpg)
![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/16rik/11/konkurs9.jpg)
![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/16rik/11/konkurs10.jpg)
![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/16rik/11/konkurs11.jpg)
![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/16rik/11/konkurs12.jpg)
![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/16rik/11/konkurs16.jpg)
![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/16rik/11/konkurs13.jpg)
![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/16rik/11/konkurs14.jpg)
![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/16rik/11/konkurs15.jpg)
Команда районного центру творчості спорту та туризму учнівської молоді достойно захистила честь району і посіла ІІ загальнокомандне місце, поступившись делегації з м. Житомир.
Вітаємо переможців!
Абсолютну перемогу в напрямку «Вироби з соломки та лози» - «Землі української цвіт», отримала Ляхович Ірина, вихованка РЦТСТУМ;
![](/Novunu/16rik/11/konkurs1.jpg)
Абсолютну перемогу в напрямку «Ікебана та просторові композиції» - «Подих осені», отримала Деюн Анастасія, вихованка РЦТСТУМ;
![](/Novunu/16rik/11/konkurs2.jpg)
ІІ місце в напрямку «Ошибана та колажі з природного матеріалу» - «Обереги моєї родини» отримала Герасимчук Леся вихованка РЦТСТУМ.
![](/Novunu/16rik/11/konkurs3.jpg)
Під час заходу панувала дружня, творча атмосфера, під час якої учасники поринули у світ прекрасного, ділилися своїми успіхами, мали змогу відчути радість спілкування та побачити зразки кращих декоративних робіт серед конкурсантів.
|