26-27 березня 2018 року в м. Житомирі на базі обласного центру науково-технічної творчості, команда вихованців гуртка «Судномоделі» районного центру творчості, спорту та туризму учнівської молоді при Суслівській ЗОШ І-ІІІ ступенів на чолі з керівником гуртка Василенком Володимиром Володимировичем захищали честь району на обласному конкурсі-змаганні з судно модельного спорту (моделі до 600 мм).
![](/Novunu/18rik/03/sudnomodeli5.jpg)
![](/Novunu/18rik/03/sudnomodeli6.jpg)
В загальному заліку наша команда посіла І загальнокомандне місце.
![](/Novunu/18rik/03/sudnomodeli4.jpg)
В особистій першості вибороли місця:
І місце – Самохін Едуард, учень 8 класу Стрієвської ЗОШ І-ІІ ступенів;
![](/Novunu/18rik/03/sudnomodeli1.jpg)
ІІ місце – Тарасюк Іван, учень 9 класу Стрієвської ЗОШ І-ІІ ступенів;
![](/Novunu/18rik/03/sudnomodeli2.jpg)
ІІ місце – Звольська Катерина, учениця 8 класу Суслівської ЗОШ І-ІІ ступенів.
![](/Novunu/18rik/03/sudnomodeli3.jpg)
Вітаємо переможців!
|