24 вересня на базі районного методичного центру відбувся семінар шкільних бібліотекарів на тему: «Основні напрямки роботи шкільних бібліотек». На семінар прибуло 29 бібліотекарів.
![](/Novunu/15rik/09-2015/bibiliot1.jpg)
Головне питання, яке розглядалося, це забезпечення школярів навчальною книгою. Методист РМЦ Євпак О.М. наголосила, що, на даний час, забезпечення учнів навчальною книгою – одне з головних завдань шкільних бібліотекарів. Необхідно активніше проводити обмін підручників між школами. На нараді при директору слід розглянути питання про доставку підручників з тієї чи іншої школи.
![](/Novunu/15rik/09-2015/bibiliot2.jpg)
З планом роботи бібліотеки на 2015-2016 н.р. присутніх ознайомила голова методичного об’єднання бібліотекар Гульської ЗОШ І-ІІІ ступенів Цимбалюк Г.Р.
![](/Novunu/15rik/09-2015/bibiliot3.jpg)
Бібліотекар Великомолодьківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Козерацька Н.Д. поділилася досвідом обліку підручників.
![](/Novunu/15rik/09-2015/bibiliot4.jpg)
Бібліотекар Колодянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Квадрович Н.О. розповіла про дані, які вносяться в паспорт бібліотеки та зачитала посадові обов’язки бібліотекаря.
![](/Novunu/15rik/09-2015/bibiiot5.jpg)
Бібліотекар Ярунської ЗОШ І-ІІІ ступенів Алєксєєва Ю.Л. поділилася досвідом оформлення читального залу, забезпечення його комп’ютерами з під’єднанням до мережі Інтернет.
![](/Novunu/15rik/09-2015/bibiliot6.jpg)
Піднавальною була електронна презентація бібліотекаря Варварівської ЗОШ І-ІІ ступенів Залізницької О.В., в якій вона детально висвітлила роботу шкільної бібліотеки.
![](/Novunu/15rik/09-2015/bibiliot7.jpg)
На семінарі також обговорювалися питання проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який проходитиме під гаслом «Виховуємо громадянина – патріота України».
З своїми планами проведення Всеукраїнського місячника учасників семінару познайомили бібліотекарі Цимбалюк Г.М. та Залізницька О.В. При цьому вони підкреслили, що кожна шкільна бібліотека повинна стати осередком становлення громадянина – патріота України.
|