З 26.05.2018 на базі закладів загальної середньої освіти району розпочали роботу 8 пришкільних таборів відпочинку та 9 таборів гуманітарного спрямування, де охоплено організованим відпочинком 590 дітей.
У бюджеті відділу освіти на організацію харчування у пришкільних таборах та таборах гуманітарного спрямування передбачено кошти у сумі 247,8 тисяч гривень, вартість одного дітодня –30 гривень.
А 29 червня 2018 року розпочали роботу 10 мовних таборів, де удосконалюватимуть іншомовну компетентність (англійська, німецька, французька, польська мови) 190 дітей.
![](/Novunu/18rik/05/2/t3.jpg)
![](/Novunu/18rik/05/2/t8.jpg)
![](/Novunu/18rik/05/2/t1.jpg)
![](/Novunu/18rik/05/ttt3.jpg)
![](/Novunu/18rik/05/2/t5.jpg)
![](/Novunu/18rik/05/2/t4.jpg)
![](/Novunu/18rik/05/2/t6.jpg)
![](/Novunu/18rik/05/2/t2.jpg)
![](/Novunu/18rik/05/ttt2.jpg)
![](/Novunu/18rik/05/2/t7.jpg)
![](/Novunu/18rik/05/2/t9.jpg)
![](/Novunu/18rik/05/ttt1.jpg)
|