Весна цвіте на землі і летить у небесах, як сонячна богиня волі, розбуджує природу, розсіває квіти і квітчає сади. Весна – це поклик молодості, голос радості й щастя, віри й любові, надії й краси, поезії й пісні.
Без віри у свої здібності, у свої сили не можна братися за жодну справу. Активно діяти, творити, працювати – ось шлях, на якому здібності дадуть змогу кожній молодій людині стати майстром своєї справи.
Про це 18 квітня засвідчили виступи учасників заключного концерту ХІІІ фестивалю дитячо-юнацької творчості «Перлини Звягельщини-2018», в яких було закладено стільки натхнення, фантазії і наполегливої праці. Варто відзначити, що завдячуючи цьому фестивалю, кожного року з’являється нове яскраве сузір’я талантів, яке ще яскравіше освічує наш Новоград-Волинський край.
![](/Novunu/18rik/04/perlini1.jpg)
![](/Novunu/18rik/04/perlini2.jpg)
![](/Novunu/18rik/04/perlini3.jpg)
З вітальним словом до присутніх звернулись керівник апарату районної державної адміністрації Гайдаєнко Михайло Іванович та начальник відділу освіти Антипчук Олександр Анатолійович побажавши усім творчого зростання, міцного здоров’я, благополуччя, а також гарного настрою і вручили кожному учаснику заключного концерту Грамоти відділу освіти.
![](/Novunu/18rik/04/perlini4.jpg)
![](/Novunu/18rik/04/perlini6.jpg)
![](/Novunu/18rik/04/perlini5.jpg)
![](/Novunu/18rik/04/perlini7.jpg)
По завершенню офіційної частини, присутні змогли насолодитися цікавими талановитими виступами юних вокалістів, танцюристів, хористів та інструменталістів нашого району.
Ведучі концертної програми Тамара Правдива, Олександр Павлюк та Наталія Бобер, учні Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, безперервно запрошували на сцену все нових і нових «зірочок».
![](/Novunu/18rik/04/perlini8.jpg)
Новими зірочками у цьогорічному сузір’ї стали сестри Даша і Маша Лабзюк (Ярунська ЗОШ І-ІІІ ст.) зігравши дуетом на баянах обробку української народної пісні «Їхав козак за Дунай».
![](/Novunu/18rik/04/perlini9.jpg)
Бурхливими оплесками супроводжувались виступи вокалістів: Павлюка Олександра (Суслівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Васильчук Олени, Садовської Олександри, Поліщук Юлії (Броницькогутянська ЗОШ І-ІІІ ст.), Шелест Валерії та Дубравської Олени (Гульська ЗОШ І-ІІІ ст.), Козир Тетяни та Осіпчук Оксани (Ярунська ЗОШ І-ІІІ ст.), Шумлянської Анастасії (Колодянська ЗОШ І-ІІІ ст.), Данилюк Валерії (Орепівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Остапчук Анастасії (Жолобненська ЗОШ І-ІІІ ст.), Омельчук Аліни (Киянська ЗОШ І-ІІ ст.), Марчук Альони, Гряділь Вікторії та Сидорчук Дарини (Великомолодьківська ЗОШ І-ІІІ ст.).
![](/Novunu/18rik/04/perlini10.jpg)
![](/Novunu/18rik/04/perlini12.jpg)
![](/Novunu/18rik/04/perlini11.jpg)
![](/Novunu/18rik/04/perlini20.jpg)
![](/Novunu/18rik/04/perlini14.jpg)
![](/Novunu/18rik/04/perlini15.jpg)
![](/Novunu/18rik/04/perlini16.jpg)
![](/Novunu/18rik/04/perlini18.jpg)
![](/Novunu/18rik/04/perlini17.jpg)
![](/Novunu/18rik/04/perlini19.jpg)
![](/Novunu/18rik/04/perlini13.jpg)
![](/Novunu/18rik/04/perlini21.jpg)
![](/Novunu/18rik/04/perlini22.jpg)
![](/Novunu/18rik/04/perlini23.jpg)
Приємні, незабутні враження залишили по собі виступи вокальних ансамблів: «Козачата» Наталівської ЗОШ І-ІІ ст., «Веселка» Великогорбашівської ЗОШ І-ІІ ст., «Мрія» Наталівської ЗОШ І-ІІ ст., «Співограй» Киківської ЗОШ І-ІІІ ст;
![](/Novunu/18rik/04/perlini25.jpg)
![](/Novunu/18rik/04/perlini24.jpg)
![](/Novunu/18rik/04/perlini26.jpg)
![](/Novunu/18rik/04/perlini27.jpg)
та танцювальних колективів: «Перлинки» Орепівської ЗОШ І-ІІІ ст. і «Киківчаночка» Киківської ЗОШ І-ІІІ ст.
![](/Novunu/18rik/04/perlini29.jpg)
![](/Novunu/18rik/04/perlini30.jpg)
Як і минулого року, шквал аплодисментів викликав виступ соліста-інструменталіста, учня Гульської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ібодова Шахридина, який майстерно зіграв на саксофоні мелодію під назвою «Bésame mucho».
![](/Novunu/18rik/04/perlini28.jpg)
Фестиваль завершився. Та він не пройшов безслідно. На небосхилі нашого району засяяли нові зірочки, яких єднає бажання нести у світ добро і радість.
|