«Перлини Звягельщини-2019», «Квітучі барви таланту-2019»
Завдячуючи названим фестивалям ми з року в рік відкриваємо все нові й нові цікаві, творчі особистості та художні колективи закладів загальної середньої освіти. Так сталося й цього року. Презентаційні концерти фестивалів, які відбулися 25 лютого 2019 року на базі Наталівської ЗОШ І-ІІ ступенів, Ярунської ЗОШ І-ІІІ ступенів і БК села Пилиповичі вкотре показали не аби яку активність, неординарність, креативність, виконавську майстерність їх учасників і високий професіоналізм художніх керівників. Дякуємо за участь у фестивалі «Перлини Звягельщини-2019» учням Наталівської, Великогорбашівської, Дідовицької ЗОШ І-ІІ ступенів та Броницькогутянської, Жолобненської, Колодянської, Несолонської, Орепівської, Пилиповицької, Токарівської, Ярунської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
![](/Novunu/2019/perlunu/p-1.jpg)
![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/2019/perlunu/p-4.jpg)
![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/2019/perlunu/p-7.jpg)
![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/2019/perlunu/pe-5.jpg)
![](/Novunu/2019/perlunu/perl.jpg)
![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/2019/perlunu/pe-2.jpg)
![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/2019/perlunu/pe-4.jpg) ![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/2019/perlunu/pr-3.jpg) ![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/2019/perlunu/pr-4.jpg) ![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/2019/perlunu/pr-1.jpg) ![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/2019/perlunu/perl-4.jpg) ![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/2019/perlunu/perl-5.jpg) ![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/2019/perlunu/perlinki-3.jpg) ![](/Novunu/2019/perlunu/perlinki-1.jpg) ![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/2019/perlunu/perlinki-2.jpg) ![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/2019/perlunu/perl-6.jpg)
Творчого зростання бажаємо вчительським колективам Наталівської, Дідовицької ЗОШ І-ІІ ступенів та Жолобненської, Колодянської, Несолонської, Пилиповицької, Токарівської, Ярунської ЗОШ І-ІІІ ступенів, які взяли участь у фестивалі «Квітучі барви таланту-2019».
![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/2019/perlunu/p-3.jpg) ![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/2019/perlunu/p-5.jpg) ![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/2019/perlunu/pr-2.jpg) ![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/2019/perlunu/pe-7.jpg)
![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/2019/perlunu/pe-1.jpg)
![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/2019/perlunu/pr-6.jpg)
![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/2019/perlunu/pr-5.jpg) ![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/2019/perlunu/perl-3.jpg)
![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/2019/perlunu/perl-2.jpg)
![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/2019/perlunu/perl-7.jpg)
![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/2019/perlunu/perlinki-4.jpg) ![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/2019/perlunu/perlinki-5.jpg)
Нехай вогник творчості, бадьорості та гарного настрою процвітають у ваших починаннях і надалі!
|