Вітаю Вас Гість | RSS              Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту

План роботи відділу
План роботи відділу на тиждень

План роботи відділу на рік

Методичні видання


Сайти ЗНЗ району

http://zholobne-zosh.zt.sch.in.ua/


Статистика

Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0

Форма входу

Підписка на новини


Підписатись на новини відділу освіти

Отримуйте всі актуальні новини на ваш e-mail




Головна » 2016 » Березень » 15 » Підсумки ІІІ туру Всеукраїнських предметних олімпіад та ІІ туру МАН України
13:52
Підсумки ІІІ туру Всеукраїнських предметних олімпіад та ІІ туру МАН України

На сучасному етапі розвитку освіти актуальними є питання удосконалення системи управління навчальним закладом і переведення школи в новий стан, який забезпечить надання населенню широкого спектру якісних освітніх послуг залежно від потреб людини, суспільства та ринку праці.

У цьому контексті важливе місце відводиться вихованню людини інтелектуально розвинутої, з високими моральними якостями. За останні роки змінилися погляди батьків на школу та їх вимоги щодо здобуття дітьми освіти.

Обдаровані діти –  цвіт нації, майбутня інтелектуальна еліта, гордість і честь країни. А тому перед кожним педагогічним колективом стоїть завдання, спрямоване на забезпечення формування інтелектуального потенціалу нації шляхом створення оптимальних умов для всебічно обдарованої молоді.

На жаль, у сільській місцевості батьки не мають можливість вибирати ту школу, яка, на їх погляд, надає не тільки глибокі знання, а і виявляє здібності їх дітей, працює на перспективу. Тому завдання кожного начального закладу у сільській місцевості створити позитивний, привабливий імідж школи, щоб у дітей було бажання відвідувати школу з радістю та закласти основу для майбутнього професійного вибору учнів.

Основою формування іміджу успішності є розуміння того, що кожна дитина здібна, кожна має задатки і  повинна прагнути реалізувати свої здібності. У цьому, власне, і повинен допомогти учитель.

Обдарована дитина визначається як така, що відрізняється від однолітків яскравими видатними здібностями, або вона має внутрішні передумови для високих досягнень, в тому чи іншому напрямку діяльності. А під здібностями ми розуміємо індивідуальні особливості, які дозволяють при сприятливих умовах успішно себе реалізувати.

Для цього потрібен згуртований колектив педагогів-однодумців, людей з високою культурою, що бажають працювати по-новому, орієнтуючись на дитину. Адміністрація школи повинна бути  каталізатором всього нового, перспективного для того, щоб адаптувати всі нововведення у школі, мотивувати колектив на плідну роботу із досягнення успіху, виявлення, підтримку, розкриття потенціалу здібних та обдарованих учнів.

Одним із показників роботи школи є участь школярів у предметних олімпіадах та конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт.

У період підготовки до олімпіад педагогами району звертається увага на вміння учнів володіти собою, вміло користуватися здобутими знаннями в умовах конкуренції, стресу. Враховується вміння не тільки приймати перемогу, а й витримувати невдачу, за будь-яких умов поважати однолітків-конкурентів. Важливим аспектом у підготовці олімпійця є виховання порядності, формування переконання: найцінніша перемога – та, що здобута чесно, своїми силами.

Необхідно відзначити, що відділу освіти спільно з районним методичним центром, у своїй більшості дирекціями шкіл та педагогічними колективами за останні роки вдалося досягти позитивних стабільних тенденцій участі і результативності учнів в обласних - ІІІ турі Всеукраїнських предметних олімпіад і ІІ турі   конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт МАН України.

За 3 роки (2013-2015 рр.) з окремих предметів район потрапив у 10-у кращих серед 28 міст і районів області:

- 7 місце з екології,

- 2 місце з інформаційних технологій,

- 6 місце з математики,

- 10 місце з німецької мови,

- 5 місце з польської мови,

- 5 місце з французької мови

У березні місяці завершились обласні предметні олімпіади, яких у 2015-2016 н.р. було 19. Учні району здобули 27 призових місць (9 дипломів ІІ ступеня і 18 дипломів ІІІ ступеня). Показник цього року на 3 призових місця менший ніж у минулому навчальному році, проте, радує те, що за останні 5 років район вийшов на показники понад 20 переможців олімпіад щорічно. Це говорить про налагоджену стабільну роботу наших кращих педагогів з обдарованими дітьми шкіл району.

Результативність участі команд району із навчальних дисциплін наступна:

Найкраще виступили команди з:

-  інформаційних технологій – 4 призери,

  • математики, географії, російської мови і літератури – по 3 призери,
  • української мови і літератури, трудового навчання, правознавства, польської мови, інформатики – по 2 призери,

Із 19-ти навчальних дисциплін у 6-ти не здобуто жодного призового місця  (фізика, біологія, хімія, астрономія, економіка, німецька мова ), у минулому році -  лише з 2-х предметів з (економіка, астрономія).

Серед 23 районів загальнокомандні результати по предметах наступні:

- 1 місце: математика, французька мова, інформаційні технології,

- 3 місце: географія, польська мова,

- 5-6 місця: трудове навчання,

- 5-9 місця:  російська мова і література,

- 8 місце: інформатика і програмування,

- 9 місце: правознавство,

- 11-12 місця: англійська мова,

- 12 місце: екологія,

- 13-14 місця: українська мова та література,

- 16-20 місця: історія України,

- 8-19 місця: астрономія,

- 10-18 місця: німецька мова,

- 11-20 місця: економіка,

- 10-22 місця: хімія,

- 16-23 місця: фізика,

- 17-22 місця: біологія.

 

Особисті результати:

Завантажити документ

 

 

Наші найкращі вітання всім переможцям обласних олімпіад і їх наставникам, які докладали надзвичайно великих особистих зусиль для досягнення великих результатів.

Особливо хочеться відзначити педагогів, які практично за останні роки майже щорічно роблять свій внесок до скарбнички результатів району. Серед них  Майстренко Г.В., Нагірняк І.В., Братунець А.М., Сагаш Л.Я., Колесник М.І. (Городниця), Рафальський О.О. (Слобода Романівська), Вовк Ю.А., (Сусли) Вовк М.В. (Жолобне), Гриценко В.І. (Повчино), Бондарчук М.Б., Бортник Л.М. (Косенів), Янченко Л.В. (Ярунь), Філоненко Г.О. (Пилиповичі), Радзивіл Т.В. (Яворівка).

Цього року, як і минулого навчального року, найбільше переможців підготував вчитель інформатики Городницької ЗОШ І-ІІІ ступенів Майстренко Г.В. – 6 (по 3 дипломи ІІ і ІІІ ступеня). По 2 призери у вчителів географії Городницької школи Братунець А.М., польської мови Суслівської школи Вовк Ю.А.

Серед учнів необхідно відмітити наступних вихованців Городницької ЗОШ І-ІІІ ступенів:

- Симончук Дарину, ученицю 9 класу – 3 призових місця (дипломи ІІІ ступеня з англійської мови, правознавства, російської мови і літератури),

- Косуху Олександра, учня 8 класу – 2 призових місця (дипломи ІІ ступеня з інформаційних технологій, ІІІ ступеня – з інформатики і програмування),

- Захарчук Наталію, ученицю 10 класу – 2 призових місця (дипломи ІІІ ступеня з української мови та літератури, російської мови і літератури),

- Глущенка Михайла, учня 11 класу – 2 призових місця (дипломи ІІ ступеня з інформаційних технологій, ІІІ ступеня – з інформатики і програмування).

Загалом до результату району школи дали наступну кількість переможців.

Понад 50% призерів – вихованці  самого потужного навчального закладу району  - Городницька ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор Гончаренко С.В.) – 14, у минулому році у даній школі також був найкращий результат – 11 призерів.

У 2015-2016 н.р. кількість учасників конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт МАН України зменшилась. У І турі взяли участь 11 учнів із 9 шкіл (у минулому році - 15 учнів із 14 шкіл).

10 робіт було направлено на обласний етап:

  • по 2 роботи з Броницькогутянської ЗОШ (прикладна математика, теоретична фізика) і Слободороманівської гімназії (зоологія і ботаніка, екологія);
  • по 1 роботі з Городницької (мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми), Жолобненської (експериментальна фізика), Гульської (історія України), Несолонської (англійська мова), Суслівської (світова література), Косенівської (астрономія та астрофізика) ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Як і у минулому році, учні району зайняли 2 призових місця, але, нарешті, після багатьох років участі, здобуто І місце – у відділенні літературознавства, фолькльористики та мистецтвознавства (секція «Світова література») ученицею Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Степанюк Русланою, вчитель Бучинська Світлана Миколаївна.

ІІІ місце у відділенні хімії та баології (секція «Зоологія, ботаніка») посіла учениця Слободороманівської гімназії Голуб Катерина, вчитель Рафальський Олег Олексійович.

І на завершення.

Шановні наші вчителі!

Ваш досвід буде всім  допомагати.

Й на кожному з життєвих перехресть

Ми з впевненістю зможемо сказати,

Що збережете свою і школи честь!

 

Своє  життя Ви присвятили школі

і не шукаєте для себе кращу долю.

Чекає з нетерпінням кожен клас

Уроки Ваші і звичайно Вас.

 

І будете ви завжди на Землі.

Для учнів, як одна свята родина.

І доти буде жити Україна ,

Поки живуть у ній Учителі!

 

Нехай щороку поповнюються наші школи новими талановитими зірочками, збагачується і розширюється наша шкільна талановита родина.

 

Начальник відділу                          Олександр Антипчук

Переглядів: 1042 | Додав: Кира | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук

Календар
«  Березень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Оголошення!


Новини по категоріях
Оголошення [869]
Семінари [169]
Інформатика [9]
Математика [12]
Фізика [14]
Хімія та біологія [23]
Позашкільна робота [246]
Дошкільна освіта [46]
Бібліотека [31]
Спорт [184]
Трудове навчання [12]
Навчально-виховна робота [61]
Українська мова та література [55]
Музичне мистецтво [3]
Початкові класи [38]
Географія, економіка [11]
Історія, правознавство [22]
Вітання [163]
Атестація шкіл та ДНЗ [18]


Перекладач сайту


Корисні сайти
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 



 


Відділ освіти Новоград-Волинської районної державної адміністрації ©2009-2024


Адміністратор сайту - Ткачук Максим Анатолійович
Хостинг від uCoz