З 15 вересня по 1 листопада у загальноосвітніх навчальних закладах проводився відбірковий тур проекту «Маленький Українець», учасниками якого стали учні, члени їхніх родин та педагогічні колективи.
Родинне свято «Щаслива дитина – багата Україна!» відбулося в Гульській ЗОШ І-ІІІ ступенів. На нього були запрошені сім’ї Чечет Г.М., Плисак З.Д., Мулько С.П., Ковчан Т.В. Кожна з них отримала попереднє завдання: підготувати виступ про сім’ю, принести сімейні реліквії, родинні фотографії, намалювати емблеми своєї сім’ї, підготувати родинні страви.
Під час свята присутні дізналися багато цікавого про родини учнів. Наприклад, сім’я Чечет Г.М. є зразком для наслідування іншими батьками з питань виховання дітей. Сім’я Плисак З.Д. велику увагу приділяє вихованню ціннісного ставлення до праці.
У сім’ї Мулько С.П., що є багатодітною, всі діти залюбки займаються позакласною роботою. Сім’я Ковчан Т.В. постійно дбає про необхідний догляд за всіма дітьми. Серед них завжди панує взаєморозуміння та доброзичливість.
Свято «У колі дружної родини» пройшло у Великомолодьківській ЗОШ І-ІІІ ступенів, де було вшановано сімейні традиції, народні звичаї та обряди. На завершення свята прозвучала «Молитва» з проханням здоров’я для мами, тата, України.
У рамках проекту «Маленький Українець» педколективом Великомолодьківської ЗОШ І-ІІІ ступенів було організовано виставку шкільних газет «Батьківський клекотень», оформлено «Сад нашого родоводу» з учнівських родовідних дерев.
![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/2009_11/DSC02948.JPG)
Цікаві твори «Якщо я стану Президентом!?...» написали учні Гульської (Юхимчук Юлія, Змієвська Вікторія), Городницької (Захарчук Іванна, Українець Ірина), Великомолодьківської (Осипчук Юлія) ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Учні Ярунської ЗОШ І-ІІІ ступенів взяли участь у дослідницько-пошуковому проекті «Я - громадянин». Результатами його стали публікації у «Віснику» Житомирського державного центру науково-технічної і економічної інформації матеріалів шкільної науково-практичної конференції «Літературне краєзнавство у творчості письменника-земляка Я.Н.Стецюка».
Проект «Чорнобильський вітер по душах мете…» реалізований у Великомолодьківській ЗОШ І-ІІІ ступенів, метою якого було більш детальне ознайомлення з матеріалами про аварію на ЧАЕС – трагедію, що ввійшла в історію, в усі хроніки людства, як невигойна рана на тілі України; а також збір інформації про жителя села Груд, ліквідатора аварії на ЧАЕС Володимира Олександровича Прищепу, який був у числі тих героїчних людей, що першими стали на захист своєї землі від «ворожого» атому; вшанування пам’яті
Отих людей, що пережить зуміли
Всі біди, хоч слабкі вони й малі.
На районний етап представили матеріали колективи Великомолодьківської, Гульської, Пилиповицької, Федорівської, Городницької, Ярунської, Броницькогутянської та Барвинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Слободороманівського ЗНВО «Школа-гімназія – дошкільний навчальний заклад», Великогорбашівської, Тальківської та Стрієвської ЗОШ І-ІІ ступенів.
Проект проводився у 4 номінаціях: конкурс творів «Якщо я стану Президентом!?..», конкурс шкільних газет на тему родовідного дерева, родинний вечір-віншування «Щаслива дитина – багата Україна», акція «Я - громадянин».
Сценарії родинних свят «Щаслива дитина – багата Україна» представили колективи Великомолодьківської, Гульської, Великогорбашівської, Тальківської та Стрієвської шкіл.
Шкільні газети на тему родовідного дерева було виготовлено колективами Великомолодьківської, Пилиповицької, Великогорбашівської, Тальківської ЗОШ та Слободороманівського ЗНВО.
![](/Novunu/2009_11/DSC02947.JPG)
Цікаві та змістовні твори «Якщо я стану Президентом!?...» написали учні Городницької, Гульської, Великомолодьківської, Пилиповицької, Федорівської, Великогорбашівської, Броницькогутянської, Стрієвської шкіл та Слободороманівського ЗНВО.
В акції «Я - громадянин» взяли участь колективи Ярунської, Великомолодьківської, Великогорбашівської, Броницькогутянської та Стрієвської ЗОШ.
Відповідно до висновків журі переможцями районного етапу проекту визнано:
- у номінації «Твір «Якщо я стану Президентом!?..» - Українець Ірину (Городницька ЗОШ І-ІІІ ст.), Змієвську Вікторію (Гульська ЗОШ І-ІІІ ст.), Осипчук Юлію (Великомолодьківська ЗОШ І-ІІІ ст.);
- у номінації «Акція «Я - громадянин» - колективи Великомолодьківської ЗОШ І-ІІІ ст.(керівник проекту - Васильчук Т.А.), Ярунської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник проекту - Петько Т.А.), Стрієвської ЗОШ І-ІІ ст. (керівник проекту - Максимчук Н.А.).;
- у номінації «Шкільна газета на тему родовідного дерева» - колективи Пилиповицької ЗОШ І-ІІІ ст., Тальківської ЗОШ І-ІІ ст. та Слободороманівського ЗНВО;
- у номінації «Родинний вечір-віншування «Щаслива дитина – багата Україна» - колективи Великогорбашівської ЗОШ І-ІІ ст., Гульської ЗОШ І-ІІІ ст. та Великомолодьківської ЗОШ І-ІІІ ст.
|