Семінар-практикум учителів англійської мови
Знання іноземних мов – це ключ до успіху в сучасному світі,
де спілкування іноземними мовами та обробка
величезних обсягів інформації набуває все більшого значення.
14 листопада 2019 року, з метою удосконалення професійної майстерності вчителів іноземної мови, на базі Ярунської ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено семінар-практикум «Розвиток життєвих компетентностей учнів на уроках англійської мови в умовах Нової української школи».
Дирекція, вчителі англійської мови та учні школи привітно зустріли педагогів з Бронцькогутянської, Великомолодьківської, Гульської, Колодянської, Несолонської, Орепівської, Пилиповицької, Токарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Великогорбашівської, Гірківської, Дідовицької, Івашківської, Киянської, Наталівської, Стрієвської ЗОШ І-ІІ ступенів.
Тематичні інсталяції, влучно підготовлені для створення освітнього середовища саме з англійської мови, невимушено налаштували учасників семінару-практикуму на активну роботу.
На ранковій зустрічі «Давайте помріємо» колеги обмінялися досвідом та розкрили свої потаємні мрії щодо роботи з молодшими школярами за темою «Крок у НУШ».
Здійснивши методичний вояж «Знаю, вивчаю, впроваджую в НУШ», учасники семінару-практикуму на практиці випробували себе в різноманітних заходах, запропонованих колегами з Ярунської школи: «Розвиток життєвих компетентностей учнів на уроках англійської мови в умовах Нової української школи» (Людмила Лагасюк, заступник директора з методичної роботи );
«Використання лего на уроках англійської мови» (Людмила Марчук, вчитель англійської мови);
«Розвиток життєвих компетентностей учнів за допомогою доміно. «Школа. Шкільне приладдя» (Оксана Радченко, вчитель англійської мови);
«Розвиток комунікативних здібностей учнів. «Вивчення кольорів веселки» (Світлана Шевчук, вчитель англійської мови).
Доречним, опісля активних практичних дій, став релакс від психолога школи Оксани Поліщук.
Заключний акорд в активному удосконаленні професійної майстерності, креативності, творчості, самовідданості улюбленій справі педагогів поставив методичний мегаполіс.
Підводячи підсумки роботи семінару-практикуму, методист РМЦ Катерина Костюк наголосила – аби досягти успіху потрібно мати бажання, любов до того, чим займаєшся. В наш час знання іноземних мов – не просто показник освіченості людини, а й необхідність.
За Концепцією Нової української школи, найбільш успішними на ринку праці в найближчій перспективі будуть фахівці, які вміють навчатися впродовж життя, критично мислити, ставити цілі та досягати їх, працювати в команді, спілкуватись в багатокультурному середовищі та володіють іншими сучасними вміннями. Сьогодні ми вкотре переконалися, що головною метою вчителів іноземних мов є прагнення – навчити своїх учнів мислити іноземною мовою, тобто спілкуватися нею без обмежень. Девізом кожного має стати прагнення – весь час «творити» щось нове на заняттях, чим викликати мотивацію в учнів, яка є дуже важливою дієвою силою у вивченні іноземних мов.
|