Статистика |
![](/stat/1721112073)
Онлайн всього: 49 Гостей: 49 Користувачів: 0 |
Підписка на новини |
![](//osvita-novog.at.ua/menu/RSS/rss1.png )
|
|
Головна » 2012 » Листопад » 27 » Семінар медичних сестер
16:44 Семінар медичних сестер |
На базі Ярунської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 27 листопада 2012 року відбувся спільний семінар працівників СЕС, відділу освіти з медичними сестрами загальноосвітніх шкіл.
В роботі семінару прийняли участь працівники СЕС Нюкало В.І., Степанюк С.М., головний спеціаліст відділу освіти Ващенко Н.П. директор Ярунської ЗОШ І-ІІІ ступенів Горблюк М.Й. та медичні сестри 15 шкіл. Медична сестра вищеназваної школи Холод А. О. ознайомила присутніх з планом роботи семінару. Вона зупинилась на обов’язковій документації медичного працівника школи з метою впорядкування питання щодо медико-педагогічного контролю учнів загальноосвітніх шкіл та проведення роботи щодо профілактики грипу, ГРВІ.
![](/Novunu/12rik/11-2012/IMG_0598.jpg)
![](/Novunu/12rik/11-2012/IMG_0599.jpg)
Нюкало В.І. провела аналіз Положення про медико-педагогічний контроль за фізичним вихованням учнів у загальноосвітніх навчальних закладах, а саме на порядку проведення медико-педагогічного спостереження на заняттях з фізичного виховання. Роз’яснила умови прийому дітей шестирічного віку до школи.
Степанюк С.М. ознайомила учасників семінару з наказом Головного державного санітарного лікаря в Житомирської області №527 від 10.11.2007 «Про організацію медичного забезпечення дітей у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах», наказом МОЗ України №434 від 29.11.02 «Про медичну сестру з організації медичної допомоги дітям у навчальних закладах», з переліком обладнання медичного кабінету школи, основними формами медичної документації у шкільному навчальному закладі (наказ МОЗ України від 27.12.1999 №302); особливо підкреслила відповідальність медичного працівника щодо контролю за харчуванням учнів та проведенням медичного огляду школярів.
Ващенко Н.П. ознайомила з посадовою інструкцією медичної сестри та підвела підсумок семінару.
![](/Novunu/12rik/11-2012/IMG_0602.jpg)
![](/Novunu/12rik/IMG_0605.jpg)
![](/Novunu/12rik/11-2012/IMG_0609.jpg)
![](/Novunu/12rik/11-2012/IMG_0612.jpg)
![](/Novunu/12rik/11-2012/IMG_0613.jpg)
|
Категорія: Семінари |
Переглядів: 1339 |
Додав: Max7
| Рейтинг: 5.0/2 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|
|
|