20 жовтня 2011 року на базі Повчинської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум вчителів англійської мови на тему «Інтерактивне навчання та комп’ютерні технології на уроках іноземної мови як інструмент творчої діяльності учнів».
На семінар-практикум прибули вчителі-предметники з 21 школи району. Серед присутніх поважним гостем була вчитель англійської мови Ярунської ЗОШ І-ІІІ ступенів (в минулому), нині мешканка міста Торонто (Канада) Алексійчук Тетяна Вікторівна.
![](/Novunu/2011_10/povchino23.jpg)
Учасників семінару-практикуму радо зустріли директор школи Малиноський О.М., заступник директора школи з виховної роботи Костенкова Л.І. і вчитель англійської мови Кириченко Н.В.
![](/Novunu/2011_10/povchino1.jpg)
![](/Novunu/2011_10/povchino2.jpg) Робота розпочалася з тренінгу, який провела з вчителями англійської мови Кириченко Наталія Вікторівна, налаштувавши всіх на плідну співпрацю.
Гостям було запропоновано відвідати два відкриті уроки та позакласний захід: 2 клас «My family» -
![](/Novunu/2011_10/povchino3.jpg)
![](/Novunu/2011_10/povchino4.jpg)
![](/Novunu/2011_10/povchino5.jpg)
![](/Novunu/2011_10/povchino6.jpg)
![](/Novunu/2011_10/povchino7.jpg)
![](/Novunu/2011_10/povchino8.jpg)
![](/Novunu/2011_10/povchino9.jpg)
9 клас «Travelling to London» -
![](/Novunu/2011_10/povchino10.jpg)
![](/Novunu/2011_10/povchino11.jpg)
![](/Novunu/2011_10/povchino12.jpg)
![](/Novunu/2011_10/povchino13.jpg)
![](/Novunu/2011_10/povchino14.jpg)
1-11 класи «Halloween» -
![](/Novunu/2011_10/povchino15.jpg)
![](/Novunu/2011_10/povchino16.jpg)
![](/Novunu/2011_10/povchino17.jpg)
![](/Novunu/2011_10/povchino18.jpg)
![](/Novunu/2011_10/povchino19.jpg)
![](/Novunu/2011_10/povchino20.jpg)
![](/Novunu/2011_10/povchino21.jpg)
![](/Novunu/2011_10/povchino22.jpg)
На засіданні круглого столу «Розвиток інтересу школярів до вивчення іноземних мов в системі інноваційних педагогічних технологій» учасники семінару-практикуму глибоко проаналізували побачене, з великим захопленням поспілкувалися з гостею Алексійчук Т.В., поділились власним досвідом роботи та виробили практичні рекомендації з проблеми вироблення свідомого усного, писемного мовлення школярів та розвитку їх інтересу до вивчення іноземних мов через застосування інтерактивного навчання та комп’ютерних технологій.
![](/Novunu/2011_10/povchino24.jpg)
|