Виховання – це складний і багатогранний процес формування людини в умовах створення оптимальних можливостей для фізичного, психічного, соціального і культурно-духовного розвитку. Найвища мета виховання – всебічний гармонійний розвиток вільної, самодостатньої особистості. Переконатися в тому, що гармонійне виховання – зовсім не порожні слова, а знакові для розвитку дитини будь-якого віку, мали змогу педагоги закладів дошкільної освіти району, відвідавши 11 травня 2018 року семінар-практикум вихователів на тему «Створення умов для гармонійного розвитку майбутнього школяра. Організація роботи з дітьми 5-річного віку в старшій групі», який відбувся на базі Киянського ДНЗ «Веселка».
Присутні ознайомилися з багаторічним досвідом роботи вихователя Боровик Тетяни Олександрівни, переглянувши заняття з дітьми старшої підгрупи «Природа створена для нас – збережемо її повсякчас»
![](/Novunu/18rik/05/2/1.jpg)
![](/Novunu/18rik/05/2/2.jpg)
![](/Novunu/18rik/05/2/3.jpg)
![](/Novunu/18rik/05/2/4.jpg)
![](/Novunu/18rik/05/2/5.jpg)
![](/Novunu/18rik/05/2/6.jpg)
![](/Novunu/18rik/05/2/7.jpg)
![](/Novunu/18rik/05/2/8.jpg)
![](/Novunu/18rik/05/2/9.jpg)
![](/Novunu/18rik/05/2/10.jpg)
![](/Novunu/18rik/05/2/11.jpg)
![](/Novunu/18rik/05/2/12.jpg)
![](/Novunu/18rik/05/2/13.jpg)
![](/Novunu/18rik/05/2/14.jpg)
та тематично-патріотичне свято «Діти України». Під час проведення заходів була продемонстрована тісна співпраця всіх учасників освітнього процесу: вихованців, вихователя та помічника вихователя.
![](/Novunu/18rik/05/2/15.jpg)
![](/Novunu/18rik/05/2/16.jpg)
![](/Novunu/18rik/05/2/17.jpg)
![](/Novunu/18rik/05/2/18.jpg)
![](/Novunu/18rik/05/2/19.jpg)
![](/Novunu/18rik/05/2/20.jpg)
![](/Novunu/18rik/05/2/21.jpg)
У роботі семінару також взяли участь Киянський сільський голова Пасічник І.М. та вчителі початкових класів Киянської ЗОШ І-ІІ ст. Никузайло В.М. та Копчук Т.П., які активно долучилися до обговорення теми «Організація роботи з дітьми 5-річного віку у форматі Нової української школи».
![](/Novunu/18rik/05/2/22.jpg)
![](/Novunu/18rik/05/2/23.jpg)
![](/Novunu/18rik/05/2/24.jpg)
![](/Novunu/18rik/05/2/26.jpg)
![](/Novunu/18rik/05/2/27.jpg)
Цікаві форми проведення семінару спонукали кожного з учасників заходу зробити аналіз отриманої інформації та визначити особисті плани на майбутнє враховуючи, що до якої б педагогічної методики ми не схилялися, не можна забувати найголовніше: всі перетворення у напрямі всебічного гармонійного виховання дітей мають бути спрямовані на те, щоб робити їх щасливими.
![](/Novunu/18rik/05/2/28.jpg)
|