Знайомство з медіатекою
![](/Novunu/19/bibl/foto_031.jpg)
![](https://osvita-novog.at.ua/Novunu/19/bibl/20190515_113953.jpg)
В даний час в Україні йде становлення нової системи освіти, орієнтованої на входження у світовий інформаційно-освітній простір.
Шкільна медіатека як невід’ємна структурна складова закладу загальної середньої освіти є безпосереднім учасником навчально-виховного процесу і разом зі школою проходить непростий шлях реформ.
15 травня на базі Ярунської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар бібліотекарів з теми «Медіатека: від традиційного фонду до сучасних інформаційних ресурсів». В роботі семінару взяли участь начальник відділу освіти Новоград-Волинскої РДА О.А.Антипчук, методист інформаційного методичного центру Лінчук В.К., методист районного методичного центру Мащенко Н.І. та шкільні бібліотекарі району і м.Новограда-Волинського.
Антипчук О.А, ознайомив учасників семінару з історією створення медіатеки - процесом облаштування, оснащення її новими технічними засобами та поповненням основного фонду.
![](/Novunu/19/bibl/20190515_102945.jpg)
Вчителі школи показали фрагменти занять у медіатеці із застосовуванням технічних засобів, організовуючи самостійну діяльність учнів за конкретною темою з використанням книг і мультимедійних ресурсів - це Марчук Л.В., вчитель англійської мови «Введення в іншомовну атмосферу», Прищепа О.О., вчитель інформатики «Кодування та декодування інформації», Маус І.М., вчитель української мови та літератури «Дитинство Шевченка».
![](https://osvita-novog.at.ua/Novunu/19/bibl/foto_015.jpg)
![](https://osvita-novog.at.ua/Novunu/19/bibl/20190515_105250.jpg)
Далі учасникам семінару презентували застосування QR-кодів в роботі медіатеки та принципи створення електронного єдиного фонду бібліотечно-інформаційних ресурсів, що включає друковану продукцію, аудіо-відео та електронні матеріали.
![](/Novunu/19/bibl/foto_030.jpg)
|