«Формування ціннісного ставлення до шедеврів художньої культури через використання інтерактивних технологій» - така тема хвилювала вчителів художньої культури району, які 20 квітня 2016 року зібралися на семінарі у Ярунській ЗОШ І-ІІІ ступенів.
![](/Novunu/16rik/05/jarun1.jpg)
Учасників семінару привітав учнівський хор Ярунської школи чудовою піснею «Хай живе вільна Україна».
![](/Novunu/16rik/05/jarun2.jpg)
Цікавий урок – «Форми збереження культурної спадщини» провела у 9 класі вчитель художньої культури Ярунської ЗОШ І-ІІІ ступенів Павловська Людмила Валентинівна і захоплююча подорож музеями світу не залишила нікого байдужими. Вчителі захоплювались екскуросоводами, які представляли не тільки музеї світу, а й культуру й стиль тієї чи іншої країни.
![](/Novunu/16rik/05/jarun3.jpg)
![](/Novunu/16rik/05/jarun4.jpg)
![](/Novunu/16rik/05/jarun5.jpg)
![](/Novunu/16rik/05/jarun6.jpg)
![](/Novunu/16rik/05/jarun7.jpg)
«Чужому навчайтесь, і свого не цурайтесь»… застерігав великий Кобзар.
Учасники семінару відвідали гордість школи – історико- краєзнавчий музей. Чудові ескурсоводи із захопленням представили культурну спадщину України.
![](/Novunu/16rik/05/jarun8.jpg)
![](/Novunu/16rik/05/jarun9.jpg)
Зразковий фольклорно-етнографічний колектив «Райце» пройшовся сторінками традицій та звичаїв українського народу.
![](/Novunu/16rik/05/jarun10.jpg)
![](/Novunu/16rik/05/jarun11.jpg)
![](/Novunu/16rik/05/jarun12.jpg)
![](/Novunu/16rik/05/jarun13.jpg)
Учасники семінару плідно попрацювали, отримали приємні враження і мали гарний настрій.
|