Найважливіша справа будь-якої школи – турбота про здоров’я учнів. Від здоров’я, гарного самопочуття і бадьорості дітей залежить їх духовне життя, світосприйняття, розумовий розвиток, рівень навчальних досягнень, віра в свої сили. Навчання учнів здорового способу життя повинне бути системним і сприяти гармонійному розвиткові психофізичних здібностей.
![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/2009_12/PC240920.jpg)
24.12.2009 року на базі Новороманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов семінар вчителів фізичної культури по варіативному модулю «Гімнастика». У ході семінару розглядалися важливі та актуальні питання щодо фізичного розвитку дітей району.
![](/Novunu/2009_12/PC240939.jpg)
![](/Novunu/2009_12/PC240941.jpg)
Методист РМЦ В.П.Горбовський звернув увагу присутніх на вимоги до сучасного уроку фізичної культури – це і диференційований підхід з урахуванням стану здоров’я дітей, статі, рівня фізичного розвитку та підготовленості, дотримань вимог техніки безпеки. А учасники семінару мали змогу побачити на практиці втілення вимог до проведення уроку фізичного виховання в даній школі вчителем вищої кваліфікаційної категорії Нюкалом Ф.С.
![](/Novunu/2009_12/PC240951.jpg)
|