Завершився І тур Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2011». До методичного центру 22 грудня прибули всі ті, хто виявили бажання відкрито поділитися власним досвідом роботи зі своїми колегами. Начальник відділу освіти О.А.Антипчук привітав конкурсантів і побажав усім гарного настрою й удачі. Завідуюча методичним центром О.П.Сікора представила членів журі, оголосила порядок проведення теоретичного етапу названого конкурсу. Методист психологічної служби О.В.Якубович провела психологічний тренінг з конкурсантами та їх жеребкування.
![](/Novunu/2011_1/vchutRoky2.jpg)
![](/Novunu/2011_1/vchutRoky3.jpg)
Шістнадцять учителів загальноосвітніх навчальних закладів району в п’яти номінаціях - «Початкові класи», «Німецька мова», «Історія» , «Зарубіжна література», «Образотворче мистецтво» змістовно, лаконічно і на високому науково-методичному рівні презентували своє «Я». За результатами висновків оргкомітету і журі переможцями І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2011» визнано:
Шнайдер Г.О., вчителя Броницькогутянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, - у номінації «Початкові класи» ![](/Novunu/2011_1/vchutRoky5.jpg)
Лопатюк Г.А., вчителя Колодянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, - у номінації «Німецька мова» ![](/Novunu/2011_1/vchutRoky4.jpg)
Кондрачук О.А., вчителя Лучицької ЗОШ І-ІІ ступенів, - у номінації «Історія»
![](/Novunu/2011_1/vchutRoky6.jpg)
Анхім З.А., вчителя Піщівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, - у номінації «Зарубіжна література» ![](/Novunu/2011_1/vchutRoky7.jpg)
Шпунтова В.О., вчителя Пилиповицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, - у номінації «Образотворче мистецтво». ![](/Novunu/2011_1/vchutRoky8.jpg)
Бажаємо учасникам конкурсу щастя, добробуту, подальшого професійного зростання, а переможцям – гідно представити наш район на конкурсних змаганнях ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2011».
|