Відповідно до наказу управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації від 31.01.2017 №19 «Про підсумки обласного етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика» переможцем обласного етапу серед учнів з-х класів визнано Антипчука Вадима, учня Чижівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
![](/Novunu/17rik/02/jac1.jpg)
Вчитель, яка навчає учня та провела значну роботу по підготовці до конкурсу Ратушнюк Олена Вікторівна.
![](/Novunu/17rik/02/jac2.jpg)
|