![](/Novunu/2011_2/fytbol1.jpg)
Традиційно, на початку лютого, серед учнівської молоді проводиться турнір з міні-футболу на приз народного депутата України ІІ скликання М.Д.Горбатюка. На змагання прибули кращі команди району – це юні футболісти з сіл: Велика Горбаша, Городниця, Гульськ, Красилівка, Орепи, Піщів, Слобода Романівська, Сусли, Чижівка, Ярунь.
![](/Novunu/2011_2/fytbol2.jpg)
На відкритті змагань були присутні та привітали учасників змагань народний депутат України ІІ скликання Микола Дмитрович Горбатюк та директор коледжу Микола Євгенович Паламарчук.
Всі
...
.
![](/2/detalnishe_knopkagif.gif)