«Перлини Звягельщини-2019», «Квітучі барви таланту-2019»
20 лютого 2019 року на базі Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів стартували:
- фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлини Звягельщини-2019» ,
- фестиваль творчості педагогічних працівників «Квітучі барви таланту-2019».
Гарні враження присутнім подарували виступи окремих виконавців і художніх колективів з Івашківської ЗОШ І-ІІ ступенів, Гульської та Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/2019/feb/p-2.jpg) ![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/2019/feb/p-4.jpg) ![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/2019/feb/p-3.jpg) ![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/2019/feb/p-5.jpg)
![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/2019/feb/p-7.jpg) ![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/2019/feb/p-8.jpg)
![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/2019/feb/p-10.jpg)
25 лютого презентаційні концерти фестивалів будуть проводитись на базі Наталівської ЗОШ І-ІІ ступенів, Пилиповицької та Ярунської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Запрошуємо всіх бажаючих до участі в названих заходах.
З повагою оргкомітети фестивалів
|