Статистика |
![](/stat/1721120276)
Онлайн всього: 19 Гостей: 19 Користувачів: 0 |
Підписка на новини |
![](//osvita-novog.at.ua/menu/RSS/rss1.png )
|
|
Головна » 2018 » Березень » 2 » «Сучасна освіта Житомирщини-2018»
16:15 «Сучасна освіта Житомирщини-2018» |
![](/Novunu/18rik/03/zhitomir1.jpg)
![](/Novunu/18rik/03/zhitomir2.jpg)
Вітаємо педагогічних працівників ЗЗСО району та ОТГ, які гідно представили свої напрацювання на ХХІ обласній педагогічній виставці «Сучасна освіта Житомирщини-2018» і, які відповідно наказу комунального закладу «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Житомирської обласної ради № 18-ОД від 27.02.2018 року «Про підсумки ХХІ обласної педагогічної виставки «Сучасна освіта Житомирщини-2018» нагороджені Дипломами відповідного ступеня:
![](/Novunu/18rik/03/ris1.png)
![](/Novunu/18rik/03/ris2.png)
![](/Novunu/18rik/03/ris3.png)
|
Переглядів: 910 |
Додав: Кира
| Рейтинг: 5.0/1 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|
|
|