4 січня 2016 року на базі Гульської ЗОШ І-ІІІ ступенів проводилась традиційна 17-а районна спартакіада працівників шкіл. В програму змагань входили такі види спорту: волейбол, настільний теніс, шахи, шашки (чоловіки і жінки). В змаганнях спартакіади взяли участь 162 працівники шкіл.
![](/Novunu/16rik/01/sport1.jpg)
На відкритті змагань виступили начальник відділу освіти Антипчук О.А. та директор Гульської школи Гаврилюк В.І. Вони привітали учасників змагань з Новим роком, Рідзвом Христовим та побажали у 2016 році всім присутнім міцного здоров’я, мирного неба, успіхів в роботі, сімейного затишку й достатку.
![](/Novunu/16rik/01/sport2.jpg)
![](/Novunu/16rik/01/spartakiada1.jpg)
Показали найкращу підготовку та стали переможцями з волейболу серед чоловіків команда відділу освіти (капітан Антипчук О.А.), об’єднана команда Великомолодьківської та Токарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (капітан Храбан І.С.) – на ІІ місці, команда Несолонської ЗОШ І-ІІІ ступенів (капітан Молодецький В.П.) посіла ІІІ місце.
![](/Novunu/16rik/01/sport3.jpg)
![](/Novunu/16rik/01/sport4.jpg)
![](/Novunu/16rik/01/sport5.jpg)
Взяла активну участь в змаганнях та показала належну фізичну і тактичну підготовку команда Городницької ЗОШ І-ІІІ ступенів.
![](/Novunu/16rik/01/sport6.jpg)
Серед жіночих команд перемогу здобули представники Городницької ЗОШ І-ІІІ ступенів (капітан Тітарева Т.В.), другою стала команда Киківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (капітан Тимошенко Н.А.), на третьому місці – команда Несолонської ЗОШ І-ІІІ ступенів (капітан Сарган С.М.).
![](/Novunu/16rik/01/sport7.jpg)
![](/Novunu/16rik/01/spartakiada4.jpg)
![](/Novunu/16rik/01/spartakiada2.jpg)
![](/Novunu/16rik/01/sport8.jpg)
![](/Novunu/16rik/01/spartakiada3.jpg)
В змаганнях з настільного тенісу І місце зайняв Романюк О.В. (Пилиповицька ЗОШ І-ІІІ ступенів), ІІ місце – Павлюк Ю.М. (Слободороманівська гімназія), ІІІ місце – Молодецький В.П. (Несолонська ЗОШ І-ІІІ ступенів).
![](/Novunu/16rik/01/spartakiada5.jpg)
![](/Novunu/16rik/01/spartakiada6.jpg)
Серед жінок перемогу у змаганнях з настільного тенісу здобула Гуріна О.М. (Жолобненська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Алексюк Л.І. (Яворівська ЗОШ І-ІІ ступенів) – ІІ місце, Петрук М.М. (Варварівська ЗОШ І-ІІ ступенів) – ІІІ місце.
![](/Novunu/16rik/01/sport9.jpg)
І місце в змаганнях з шахів у Солодкого М.С. (Гульська ЗОШ І-ІІІ ступенів), ІІ місці – у Майстренка Г.В. (Городницька ЗОШ І-ІІІ ступенів), ІІІ місце – у Іванюка М.М. (Червоновільська ЗОШ І-ІІ ступенів).
![](/Novunu/16rik/01/sport10.jpg)
Серед жінок у змаганнях з шахів І-ІІ місця розділили Потайчук М.Л. (Червоновільська ЗОШ І-ІІ ступенів) та Макарчук І.А. (Наталівська ЗОШ І-ІІ ступенів), ІІІ місце у Шевчук О.О. (Наталівська ЗОШ І-ІІ ступенів).
![](/Novunu/16rik/01/sport11.jpg)
Переможцями у змаганнях з шашок стали, розділивши І-ІІ місця, Шевчук Р.М. (Гульська ЗОШ І-ІІІ ступенів) та Марчук В.Ф. (Киянська ЗОШ І-ІІІ ступенів), на ІІІ місці Іванюк М.М. (Червоновільська ЗОШ І-ІІ ступенів).
![](/Novunu/16rik/01/sport12.jpg)
Тарнавська Я.М. (Великомолодьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) посіла І місце, Шевчук О.О. (Наталівська ЗОШ І-ІІ ступенів) – ІІ місце, Майструк Г.В. (Несолонська ЗОШ І-ІІІ ступенів) – ІІІ місце у змагання з шашок серед жінок.
Переможці та призери змагань нагороджені грамотами відділу освіти та грошовими відзнаками райкому профспілки працівників освіти.
|