Школа – велика дитяча країна,
В ній відкривається білий наш світ.
Тут пізнає себе кожна дитина
І відправляється звідси в політ.
Минув ще один рік навчання – цікавого, творчого, незабутнього, яскравого шкільного життя. І, безперечно, цей рік був успішним для всіх нас, дав свої вагомі досягнення.
![](/Novunu/12rik/05-2012/obdarovanist25.jpg)
Районний фестиваль «Творча обдарованість-2012», присвячений Міжнародному дню захисту дітей, який пройшов 31 травня 2012 року в Палаці культури ім. Лесі Українки міста Новограда-Волинського – спільна, копітка й наполеглива праця багатьох людей. Відзначення творчо обдарованих дітей було організовано за такими номінаціями: «Інтелектуал року», «Позашкілля», «Музичне мистецтво», «Спортивний олімп».
З вітальним словом до присутніх звернувся начальник відділу освіти Олександр Анатолійович Антипчук, представивши поважних гостей фестивалю й провівши церемонію нагородження в номінації «Інтелектуал року».
![](/Novunu/12rik/05-2012/obdarovanist1.jpg)
![](/Novunu/12rik/05-2012/obdarovanist3.jpg)
Грамотами управління освіти Житомирської обласної державної адміністрації та цінними подарунками в названій номінації відзначено 21-го учня 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, які стали переможцями ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з базових і спеціальних дисциплін, конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт МАН України та Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
![](/Novunu/12rik/05-2012/obdarovanist5.jpg)
Представляючи номінацію «Позашкілля», директор районного центру творчості, спорту і туризму учнівської молоді Валентина Миколаївна Подкаура підкреслила, що за цей навчальний рік свої вміння діти району продемонстрували у 42-х конкурсах і здобули 48 призових місць.
![](/Novunu/12rik/05-2012/obdarovanist7.jpg)
Голова районної державної адміністрації Сергій Іванович Лавренюк щиро привітав усіх учасників фестивалю і вручив номінантам «Позашкілля» Грамоти відділу освіти та цінні подарунки.
![](/Novunu/12rik/05-2012/obdarovanist8.jpg)
![](/Novunu/12rik/05-2012/obdarovanist10.jpg)
Кращі з кращих, а це 26 представників (солісти-вокалісти, юні читці, вокальні ансамблі, хорові, інструментальні та хореографічні колективи) районного фестивалю «Перлини Звягельщини-2012», були відзначені в номінації «Музичне мистецтво». Церемонію нагородження провів голова районної ради Франц Вікторович Весельський. Представники названої номінації також отримали Грамоти відділу освіти та цінні подарунки.
![](/Novunu/12rik/05-2012/obdarovanist14.jpg)
![](/Novunu/12rik/05-2012/obdarovanist16.jpg)
Заступник голови районної державної адміністрації Наталія Володимирівна Даниленко, нагороджуючи Грамотами відділу освіти та цінними подарунками представників номінації «Спортивний олімп», підкреслила, що ще у Стародавньому Римі була відома істина про те, що тільки в здоровому тілі народжуються мудрі думки. Закликала всіх і надалі вести здоровий спосіб життя. Адже коли в державі здорова нація - держава багата, могутня і процвітаюча.
В кожній з номінацій фестивалю Подяками голови районної державної адміністрації та Грамотами відділу освіти були відзначені вчителі, які свої знання і вміння щоденно передають своїм вихованцям.
![](/Novunu/12rik/05-2012/obdarovanist20.jpg)
![](/Novunu/12rik/05-2012/obdarovanist21.jpg)
![](/Novunu/12rik/05-2012/obdarovanist22.jpg)
![](/Novunu/12rik/05-2012/obdarovanist24.jpg)
Нагороджених в кожній номінації вітали кращі художні колективи та окремі виконавці районного фестивалю "Перлини Звягельщини - 2012".
Міцного здоров’я Всім, благословенної любові, душевної злагоди, нових здобутків! Творчої наснаги і натхнення! Нехай плани реалізовуються, сподівання справджуються, мрії збуваються, а серця зігрівають доброзичливість і тепло вдячності! І хай ніколи не згасає у Ваших душах вогник творчості, любові до життя і прагнення до самовдосконалення! Нехай щастить у всьому!
|