7 червня у Ярунському районному Будинку культури відбувся фестиваль «Творча обдарованість – 2017».
![](/Novunu/17rik/06/1tvobd3.jpg)
![](/Novunu/17rik/06/1tvobd2.jpg)
Фестиваль уже багато років поспіль є справжнім святом для найрозумніших, найкмітливіших, найдопитливіших, найартистичніших учнів нашого району. «Творча обдарованість» - свято вшанування переможців, свято її величності науки, свято таланту, свято олімпійської надії.
![](/Novunu/17rik/06/1tvobd01.jpg)
Учасників фестивалю та присутніх у святковій залі привітали почесні гості свята.
Перший заступник голови районної державної адміністрації Наталія Володимирівна Даниленко привітала школярів і вчителів зі святом, побажала нових досягнень, здійснення мрій, продовжувати розвиватись, тим самим підкорюючи все нові й нові вершини на творчому та життєвому шляху.
![](/Novunu/17rik/06/1tvobd4.jpg)
Заступник голови районної ради Зінаїда Миколаївна Ляхович щиро привітала переможців, побажавши їм і у подальшому наполегливості, жаги до знань, уміння сконцентруватись на важливому, творчого запалу, креативності, а також досягнення олімпійських висот.
![](/Novunu/17rik/06/1tvobd5.jpg)
Начальник відділу освіти Олександр Анатолійович Антипчук, розповівши присутнім про минулорічні досягнення школярів району та підвівши підсумки навчального року, подякував талановитій молоді за плідну працю, а також побажав випускникам вступити у престижні навчальні заклади, а школярам – весело і корисно провести літні канікули.
![](/Novunu/17rik/06/1tvobd6.jpg)
Після привітань розпочалась урочиста церемонія нагородження обдарованих учнів та їх наставників. Кращих з кращих, за сумлінну працю, відмінне навчання та неординарні творчі здібності було відзначено статуетками і дипломами у п’яти номінаціях: «Лідери», «Інтелектуали», «Таланти позашкілля», «Перлини року», «Спортивна гордість».
У номінації «Лідери» було відзначено 13 учнів – багаторазових переможців третього етапу Всеукраїнських предметних олімпіад, турнірів, спортивних змагань, різноманітних конкурсів, фестивалів та виставок.
![](/Novunu/17rik/06/1tvobd7.jpg)
![](/Novunu/17rik/06/1tvobd8.jpg)
![](/Novunu/17rik/06/1tvobd9.jpg)
![](/Novunu/17rik/06/1tvobd10.jpg)
![](/Novunu/17rik/06/1tvobd11.jpg)
29 учнів було відзначено у номінації «Інтелектуали». Вони захищали гордість нашого району на обласних Всеукраїнських предметних олімпіадах, Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та обласних інтелектуальних конкурсах і предметних турнірах.
![](/Novunu/17rik/06/1tvobd12.jpg)
![](/Novunu/17rik/06/1tvobd13.jpg)
![](/Novunu/17rik/06/1tvobd14.jpg)
![](/Novunu/17rik/06/1tvobd15.jpg)
![](/Novunu/17rik/06/1tvobd16.jpg)
В номінації «Таланти позашкілля» нагороджено 42 вихованці Новоград-Волинського районного центру творчості, спорту та туризму учнівської молоді, переможці обласних виставок, конкурсів і змагань.
![](/Novunu/17rik/06/1tvobd17.jpg)
![](/Novunu/17rik/06/1tvobd18.jpg)
![](/Novunu/17rik/06/1tvobd19.jpg)
![](/Novunu/17rik/06/1tvobd20.jpg)
![](/Novunu/17rik/06/1tvobd21.jpg)
Щороку в районі проходить фестиваль художніх колективів та окремих виконавців дитячо – юнацької творчості «Перлини Зв’ягельщини». 25 квітня відбувся заключний концерт, до якого ввійшли найкращі творчі колективи та виконавці. За підсумками заключного концерту в номінації «Перлини року» було відзначено 22 номінанти, серед яких: солісти-вокалісти, вокальні дуети, ансамблі, танцювальні та творчі колективи, а також їх керівники.
![](/Novunu/17rik/06/1tvobd22.jpg)
![](/Novunu/17rik/06/1tvobd23.jpg)
![](/Novunu/17rik/06/1tvobd24.jpg)
![](/Novunu/17rik/06/1tvobd25.jpg)
![](/Novunu/17rik/06/1tvobd26.jpg)
В номінації «Спортивна гордість» нагороджено 40 найкращих спортсменів, які у цьому навчальному році прославили наш район на обласному рівні та принесли не одну перемогу. Приємно відзначити, що перелік спортивних досягнень району цього навчального року значно збільшився.
![](/Novunu/17rik/06/1tvobd27.jpg)
![](/Novunu/17rik/06/1tvobd28.jpg)
![](/Novunu/17rik/06/1tvobd29.jpg)
![](/Novunu/17rik/06/1tvobd30.jpg)
![](/Novunu/17rik/06/1tvobd31.jpg)
Підтримати нагороджених, створити святковий настрій всім присутнім, допомагали художні колективи та окремі виконавці з навчально-виховних закладів, а саме:
- танцювальні колективи «Алег-рія» Городницької ЗОШ І-ІІІ ступенів (художній керівник Ангеліна Вишинська),
![](/Novunu/17rik/06/1tvobd32.jpg)
- «Крістал» Городницької ЗОШ І-ІІІ ступенів (художній керівник Курильчук Ірина),
![](/Novunu/17rik/06/1tvobd33.jpg)
![](/Novunu/17rik/06/1tvobd34.jpg)
- «Киківчаночка» Киківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (художній керівник Тимощук Олена),
![](/Novunu/17rik/06/1tvobd35.jpg)
![](/Novunu/17rik/06/1tvobd36.jpg)
- вокальні ансамблі «Струмочок» Токарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (художній керівник Фаворик Світлана),
![](/Novunu/17rik/06/1tvobd37.jpg)
- «Співограй» Киківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (художній керівник Марчук Валентина),
![](/Novunu/17rik/06/1tvobd38.jpg)
- вокальний дует учениць Ярунської ЗОШ І-ІІІ ступенів (Козир Тетяна та Осипчук Оксана),
![](/Novunu/17rik/06/1tvobd39.jpg)
- солісти-вокалісти: Василенко Діана, учениця Тупалецької ЗОШ І-ІІ ступенів, Павловська Валентина, учениця Городницької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Пасічник Іванна, учениця Дідовицької ЗОШ І-ІІ ступенів, Нагорна Олена, учениця Яворівської ЗОШ І-ІІ ступенів.
![](/Novunu/17rik/06/1tvobd40.jpg)
![](/Novunu/17rik/06/1tvobd41.jpg)
![](/Novunu/17rik/06/1tvobd42.jpg)
![](/Novunu/17rik/06/1tvobd43.jpg)
Усі присутні з нетерпінням чекали показу мод творчого колективу «Еко-фешн» Киківської ЗОШ І-ІІІ ступенів під керівництвом Коломійчук Ольги, які щорічно вражають новими та яскравими дизайнерськими ідеями.
![](/Novunu/17rik/06/1tvobd44.jpg)
Перлиною став виступ Олександра Павлюка, учня Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Валентини Подкаури з піснею «Шевченкові рядки» при підртимці танцювального колективу "Крістал".
![](/Novunu/17rik/06/1tvobd45.jpg)
Заключним номером був емоційний виступ Павлюка Олександра в супроводі танцювального колективу "Крістал".
![](/Novunu/17rik/06/1tvobd46.jpg)
![](/Novunu/17rik/06/1tvobd47.jpg)
Вели програму фестивалю: Венгер Ольга, учениця Слободороманівської гімназії, Павлюк Олександр, учень Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Чулкова Анастасія та Клим Олег, учні Городницької ЗОШ І-ІІІ ступенів.
![](/Novunu/17rik/06/1tvobd48.jpg)
|