Відкриття медіатеки на базі Ярунської ЗОШ І-ІІІ ст.
Урочисте відкриття першої у районі сучасної бібліотеки-медіатеки відбулось 22 грудня 2018 р. Медіатеку облаштували на базі шкільної бібліотеки.
![](/Novunu/18rik/12/1.jpg)
Під час офіційної частини урочистого заходу перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Даниленко вручила першокласникам комплект офісної техніки (ноутбук, принтер та ламінатор), закуплений управлінням освіти і науки обласної державної адміністрації за кошти з державного, обласного та районного бюджетів. Мультимедійна дошка, доступ до швидкісного інтернету, полиці з книгами, зручні яскраві меблі та нова комп’ютерна техніка – усе це тепер доступно учням Ярунської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
![](/Novunu/18rik/12/2.png)
Другою частиною урочистого заходу став безпосередньо огляд медіатеки. Простора яскрава кімната медійної бібліотеки сподобалась як дітям, так і дорослим. Адже нова медіатека обладнана сучасним приладдям та новими яскравими меблями. Для роботи та допомоги учням у навчанні закупили мультимедійну дошку, комп’ютерну техніку та облаштували зручні полиці з книгами. На ремонт приміщення та закупівлю меблів й обладнання використали близько 150 тис. грн з обласного бюджету, 100 тис. грн коштів з районного бюджету та 100 тис. грн з бюджету Ярунської сільської ради.
![](/Novunu/18rik/12/4.png)
![](/Novunu/18rik/12/3.png)
|