![](/Novunu/16rik/08/konf24.jpg)
![](/Novunu/16rik/08/konf2.jpg)
![](/Novunu/16rik/08/konf1.jpg)
Напередодні нового навчального року освітяни району зустрілися на традиційній серпневій конференції, аби підбити підсумки зробленого та поставити завдання на перспективу.
У відеофільмі, що транслювався на початку врочистого зібрання, продемонстровано фрагменти тих вагомих подій, що відбулися упродовж 2015-2016 н.р. та стали ключовими для вирішення багатьох проблемних питань.
![](/Novunu/16rik/08/konf3.jpg)
У роботі конференції взяли участь депутат Верховної Ради України Литвин В.М., голова районної державної адміністрації Михнюк В.В., заступник голови РДА Даниленко Н.В.
![](/Novunu/16rik/08/konf4.jpg)
![](/Novunu/16rik/08/konf5.jpg)
![](/Novunu/16rik/08/konf6.jpg)
Попри складну суспільно-політичну ситуацію в державі педагоги покликані бути взірцем для своїх вихованців, тож невипадково пісня «Вчителька», що пролунала як освітянський гімн, створила особливу атмосферу в залі Палацу культури, де проходила конференція.
![](/Novunu/16rik/08/konf18.jpg)
Офіційну частину зібрання розпочав начальник відділу освіти Антипчук О.А., детально проаналізувавши діяльність освітян району впродовж минулого навчального року та окресливши напрямки діяльності у наступному, 2016-2017 н.р.
![](/Novunu/16rik/08/konf8.jpg)
Відзначення найкращих в освітянській галузі відбулося за трьома номінаціями: «Лідери освіти», «Плекаймо майбутнє нації» та «Мистецтво бути педагогом». За результативну діяльність було нагороджено понад 140 учителів та педагогічних колективів.
![](/Novunu/16rik/08/konf9.jpg)
![](/Novunu/16rik/08/konf10.jpg)
![](/Novunu/16rik/08/konf11.jpg)
![](/Novunu/16rik/08/konf12.jpg)
![](/Novunu/16rik/08/konf13.jpg)
![](/Novunu/16rik/08/konf14.jpg)
![](/Novunu/16rik/08/konf15.jpg)
![](/Novunu/16rik/08/konf16.jpg)
![](/Novunu/16rik/08/konf17.jpg)
![](/Novunu/16rik/08/konf66.jpg)
Подарунком для нагороджуваних стали виступи В.Подкаури, директора РЦТСТУМ, О.Павлюка, учня 10 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ст., Ю.Медецької, випускниці Токарівської ЗОШ І-ІІІ ст., танцювального колективу «Киківчаночка» Киківської ЗОШ І-ІІІ ст. під кер.О.Тимощук.
![](/Novunu/16rik/08/konf22.jpg)
![](/Novunu/16rik/08/konf19.jpg)
![](/Novunu/16rik/08/konf20.jpg)
![](/Novunu/16rik/08/konf21.jpg)
Завершилася конференція зворушливою частиною подяки тим керівникам шкіл, які виходять на заслужений відпочинок або переходять на викладацьку роботу, а також словами вітань ще з одним навчальним роком численній когорті тих, хто з вірою на краще переступлять 1 вересня шкільні пороги, долаючи усі перешкоди на своєму шляху.
![](/Novunu/16rik/08/konf23.jpg)
|