![](/Novunu/2011_09/korostishiv_1.jpg)
![](/Novunu/2011_09/korostishiv_6.jpg)
17 вересня 2011 року в м. Коростишеві на стадіоні "Шахтар" відбулось урочисте відкриття ІV Спортивних ігор школярів Житомирщини 2011-2012 н.р., а також перші змагання ігор - легкоатлетична естафета. ![](/Novunu/2011_09/korostishiv_2.jpg)
Команду Новоград-Волинського району було сформовано з учнів Городницької ЗОШ І-ІІІ ступенів (тренер Остапчук О.Ф.), яка посіла 6-те місце серед 18 команд-учасниць. ![](/Novunu/2011_09/korostishiv_5.jpg)
Кращими в команді були Кручок Дмитро та Яценко Анастасія. ![](/Novunu/2011_09/korostishiv_3.jpg)
![](/Novunu/2011_09/korostishiv_4.jpg)
|